Pačuli, éterický olej

Pačuli, éterický olej

4.5 z 5 hviezdičiek!4.5

2  Čítať hodnotenia

Výrobca: Saloos

cena:  €4.33
Množstvo:
  • Vytlačiť
  • Spýtajte sa nás!
  • Pridať do záložiek
Objem
10 ml €4.33
20 ml €8.17
50 ml €19.18

Pačuli vonia hlboko a mlhavo. Jeho vôňa pretrváva ešte dlho potom ako ostatné oleje vyprchajú. Dodáva zmesi éterických olejov hĺbku. V malých dávkach pôsobí tento éterický olej antidepresívne, antisepticky, a ako deodorant a sedatívum. Vo veľkých dávkach ma stimulačné účinky. Používa sa tiež ako fungicid, cytofylaktikum, afrodiziakum a ako pomoc pri problémoch spojených so suchou, popraskanou pokožkou. Éterický olej je vhodné pridávať do zmesí pre starostlivosť o vlasy a osobných parfémov, kde je žiadaný hlboký, zemitý základ, a do kúpeľa, ktorý je potom opojný, prebúdza zmysly a pôsobí dobre na vašu pleť.

Certifikát BIO

Zákaznící, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Olej na bradu 30 ml

Olej na bradu 30 ml

cena: €8.50
Viac informácií o tovare

Hodnotenia zákazníkov

26.11.2014
4 z 5 hviezdičiek!
príjemná, trocha pánska vônička, páči sa mi... stále som si myslela o pačuli že je príliš silná, ostrá vôňa. mýlila som sa ;)
25.07.2014
5 z 5 hviezdičiek!
milujem túto vôňu či už do kúpeľa alebo ako vonnú sviečku,je nevtieravá a robí mi dobrú náladu, často ju kombinujem do kúpeľa s olejmi a pokožka je zrazu celkom ináVyberte ohodnotenie tohoto tovaru. 1 hviezdička je najhoršie a 5 hviezdičiek je najlepšie.
Vypočítajte 2 + 3 =

POZNÁMKA: HTML tagy nie sú povolené.
POZNÁMKA: Pred zobrazením hodnotení je vyžadovaný súhlas správcu obchodu
Podeľte sa so skúsenosťou s používaním tohto výrobku, prípadne nás požiadajte o chýbajúce informácie, alebo jednoducho založte diskusiu na požadovanú tému ohľadne výrobku: Pačuli, éterický olejblog comments powered by Disqus
Copyright © 2015 Weblok.
Publikovanie alebo šírenie obsahu je zakázané bez predchádzajúceho súhlasu.