3 najlepšie prírodné produkty za rok 2015

3 najlepšie produkty roku 2015

Už je tu zas nový rok?! Vyzerá to tak. No aspoň si môžeme spolu zrekapitulovať, čo sa počas neho stalo dobré :) Ja som si našla novú prácu, vypestovala si vlasy po zadok a samozrejme vyskúšala veľa super prírodnej kozmetiky :) Mám síce pár overených kúskov, no najradšej experimentujem vždy s niečím novým. Tu je môj výber toho najlepšieho z e-shopu bionatural.sk, čo som za posledný rok vyskúšala.Bio kokosový olej Caffe Latte1. Bio kokosový olej Caffe Latte od Saloos – sladké kokosovo-kávové mňam :) Na tento fajný olej som ešte recenziu nepísala, no čoskoro to napravím! Takže veľa dopredu prezrádzať nebudem, snáď len, že má úžasnú vôňu :D Ak máte radi sladké vône a kávu, už mal byť u vás doma ;) Priznám sa, že táto značka väčšinou nepriťahuje moju pozornosť, ale občas je to asi na škodu. Napríklad taký levanduľovo-vanilkový roll-on používam pravidelne pred spaním a veľmi pomaly z neho ubúda :)Jamajský čierny ricínový olej s olejom z nového korenia2. Čierny ricínový olej od Tropic Isle Living – v ponuke ich majú niekoľko, ja som naposledy používala s prímesou nového korenia a bola som veľmi spokojná. Oceňujem u neho najmä šikovný aplikátor, vďaka ktorému sa bez problémov dostanem až ku korienkom. A práve sem je vhodné tento olej nanášať, nakoľko posilňuje korienky vlasov. Takže ak si chcete pestovať dlhé vlasy, začnite u korienkov ;) Najlepšie urobíte ak nanášanie oleja spojíte s masážou vlasovej pokožky. No samozrejme nezaškodí, ak trošku oleja votriete aj do končekov a dĺžok vlasov. Môžete ho používať aj ako sérum na uhladenie.

Čítajte tiež: Jamajský čierny ricínový olej s olejom z nového korenia pre silné vlasy [Recenzia] »Tarika akné3. Pleťová maska Tarika akné – výborná maska na mastnú a problematickú pokožku. Pomáha ju čistiť a urýchľuje hojenie a miznutie vyrážok. Páči sa mi, že okrem čistiaceho ílu obsahuje veľa byliniek a koreniny – niektoré známe, iné zas menej známe. Na jedno použitie stačí použiť 1 lyžičku tohto prášku, ktorú zmiešate s vybranou tekutinou, napríklad ružovou vodou. Sem tam môže na tvári páliť, ale ja po nej nemám červenú tvár. Takže ak vás trápi problematická pleť (bez ohľadu na vek), skúste túto masku. Keď na ňu nezabúdam, moja pleť vyzerá o poznanie lepšie :) Preto som si preistotu kúpila rovno veľké balenie :D

Dúfam, že ste rok 2015 strávili príjemne a že ďalší rok bude ešte lepší. Máte tiež nejaké prírodno-kozmetické objavy? Dajte vedieť! :)

Pozrite si Barborkin výber naj prírodných produktov z nášho eshopu za rok 2015. Aký bol váš "best of"? Napíšte do komentárovOdkaz na blog http://ow.ly/WFhiG #naj2015 #najprirodnakozmetika #blogpost

Posted by bionatural.sk on 5. január 2016

Barborka Gírethová
Barborka Gírethová
Verím, že na to aby sme boli krásne, nemusíme používať kozmetiku, ktorá poškodzuje naše zdravie. Prírodná kozmetika funguje rovnako dobre a veru niekedy ešte lepšie ako tá konvenčná. Rada vás preto inšpirujem mojimi skúsenosťami a tiež vám poradím, ako si prírodnú kozmetiku môžete vyrobiť doma. Ešte viac tipov, receptov a informácií môžete nájsť na mojich blogoch: beastlovesbeauty.wordpress.com a bioblogerinas.sk.


Odporúčané produkty1