4 tipy ako byť krásna (nielen) na Valentína

4 tipy ako byť krásna (nielen) na Valentína

Valentín sa blíži a tak máme o malý dôvod viac sa trošku rozmaznať :) Že ste single? Nevadí! Je predsa potrebné, aby sme v prvom rade mali rady samé seba. Tak sa na seba v zrkadle usmejte, flirtovne na seba žmurknite a poďme na to ;)

Spánok

Vstávate ráno polomŕtve z postele? Choďte spať skôr aspoň o pol hodinu a pred spánkom si doprajte malý relaxačný rituál. Zavrite počítač a relaxujte čítaním knihy alebo počúvaním relaxačnej hudby. Popritom si zapáľte sviečku v aromalampe a pridajte pár kvapiek levanduľového oleja. Popritom môžete pochlipkávať levanduľový čaj a čoskoro pokojne upadnete do sveta snov.

Pohyb

Viac pohybu! Na nový rok sa to len hemží predsavzatiami, no vydržali vám aj do februára? Pravidelný pohyb by mal byť súčasťou vášho každodenného života. Môžete začať príjemnými prechádzkami v prírode, alebo vyskúšajte zaujímave hodiny v najbližšom fitness štúdiu. Ak chcete ušetriť, skvelo sa dá zacvičiť aj doma, stačí si nájsť na youtube svojho obľúbeného inštruktora a môžete si doma zacvičiť pilates či dynamický kickbox. Cvičte aspoň 30 minút, no nezabudnite si pred cvičením dať rozcvičku na zahriatie a po cvičení si dajte strečing na pretiahnutie svalov a urýchlenie ich regenerácie.

Viac červenej

Červené pery sú klasika a každá žena by si mala nájsť ten svoj odtieň. Nedajte sa odradiť, na výber je veľa odtieňov červenej! Ak si neviete dať rady, nechajte si poradiť od vizážistky. Možno zistíte, že sa vám hodí akurát taký odtieň, po ktorom by ste samé nikdy nesiahli ;) Ak sa červenej stále bojíte, skúste tónujúci balzam na pery, alebo červenú prenechajte len vašim nechtom. Ak ste skôr romantická duša, nájdite si svoj odtieň ružovej, ktorý bude aj na jar ako stvorený. Rúže s prírodným zložením ponúka napríklad značky Cosmetika, ktorá má v ponuke aj úžasné  tekuté linky, pre zaručene zvodný pohľad ;)

Kúpeľ

Relaxačný kúpeľ je jednoduchá klasika, ktorá k rozmaznávaniu patrí :) Skúste si ho však pripraviť ináč než zvyčajne a pridajte napríklad lupienky ruží, mlieko a med. Kým vy relaxujete, nechajte účinkovať ošetrujúcu alebo čistiacu masku a hydratačnú kúru doprajte aj vlasom. Na podporu rastu vlasov vyskúšajte čierny ricínový olej. Nezabudnite si spraviť aj celotelový píling, vďaka hodvábnej pokožke sa hneď budete cítiť lepšie. No rozmaznávanie môžete zobrať aj mimo kúpeľne! Vyskúšajte saunu, alebo sa objednajte na masáž.


Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.


Odporúčané produkty1