5 najčítanejších článkov v roku 2013

V minulom roku sme spustili náš blog a snažili sme sa vám prinášať pravidelne články so zaujímavými informáciami. V tomto článku sa pozrieme na top 5 najčítanejších článkov v roku 2013. Ak sledujete náš blog pravidelne, zrejme budete tieto články poznať, prípadne budú tieto informácie  pre vás nové a zaujímavé.

   

1.Recenzia na arganový olej od Akamuti

Skvelá recenzia na arganový olej od Barbory sa stala zaslúžene TOP 1. Článok obsahuje hodnotenie oleja, pár tipov na použitie a bol spojený so súťažou o tento kvalitný olej.

2. Všestranné kakao

Článok o kakau a kakaovom masle nabitý informáciami. Čo je vlastne kakao? Odkiaľ k nám prichádza? Aké sú jeho účinky na pokožku? Všetko sa dozviete tu.

3. 9 krokov ako dôkladne vyčistiť mastnú a problematickú pleť

Ďalší článok od Barbory. V tomto článku nájdete 9 perfektných tipov, ktoré treba rozhodne vyskúšať. Barborine články sú mimoriadne obľúbené, nakoľko jej tipy a návody sú zväčša v praxi odskúšané a jej záujem o prírodnú kozmetiku je naozaj hlboký.

4. Výživa a krása vlasov pomocou henny

Henna je téma ktorá vás stále zaujíma a nie je sa čo čudovať. Mať krásne a zdravé vlasy s prirodzeným farebným odtieňom, ktorá žena by to nechcela? Článok je plný užitočných informácii, praktických rád a tipov na použitie.

5. Bambucké maslo a zdravé vlasy plné života

Bambucké maslo je mimoriadne obľúbené ale jeho použitie na vlasy je pomerne exotické. V tomto článku sa dozviete prečo je dobré používať bambucké maslo na vlasy a návod na zmes na vlasy z bambuckého masla. Pomohol vám niektorý z našich článkov a nie je v našej TOP 5.  Napíšte nám do komentárov, ktorý článok vám zmenil pohľad na vašu starostlivosť o telo a vlasy.


Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.