Bio čistiaca pena Synergy - recenzia

Bio čistiaca pena Synergy recenzia

Ak je nejaký krok, ktorý vo svojej večernej rutine nikdy nevynechám, tak je to odlíčenie a čistenie pleti. Len do čistej pleti sa dostanú účinné látky a splnia, čo sľúbia. Moje mladšie ja milovalo čierne mydlá s aktívnym uhlím, no moje staršie ja hľadá trochu šetrnejšie čistiace produkty. Jedným z nich je aj Bio čistiaca pena Synergy.

Bio čistiaca pena Synergy 150 ml Bio čistiacu penu Synergy si môžete kúpiť v eshope Kúpiť »

Bio čistiaca pena Synergy pre všetky typy pleti

Bio čistiaca pena Synergy 150 mlČi už preferujete mydlá, peny alebo gély, vždy je dobré vyberať ich podľa typu pleti. Bio čistiaca pena Synergy je vhodná pre všetky typy pleti a svojou jemnosťou vás možno prekvapí.

Na prvý pohľad možno nevyzerá príliš zaujímavo, ale nenechajte sa oklamať jej minimalizmom. Plastový obal má pumpičku na dávkovanie, vyzerá nenápadne, ale pekne. Objem 150 ml je dosť veľký a občas mám pocit, akoby z nej ani neubúdalo.

Zloženie obohatené o lahôdky

Dnes sa čoraz viac ľudí zaujíma o to, čo si dáva na svoju kožu. Ako najväčší orgán tela prijíma všetko, čo použijeme, a preto je na mieste sledovať práve zloženie.

Bio čistiaca pena Synergy obsahuje samé dobré veci - výťažky z harmančeka a tymiánu, bio extrakty z hrozna, sicílskych citrónov, jabĺk Trentino, bio pšeničné otruby a zabudnúť nesmiem ani na jedinečný komplex vitamínu C, kyseliny hyalurónovej a polyglutámovej.

Pena, ktorá nesklame

Čo sa vône týka, má ľahký závan, ktorý ale neviem celkom presne popísať. Mám pocit, že je to niečo medzi ovocím, bylinkami a marcipánom (divná kombinácia, ja viem), ale inak by som to povedať nevedela.

Každopádne ale nie je nepríjemná a pri používaní si ju takmer neuvedomujem. Pena je pomerne bohatá a nerozteká sa, kým ju nepoužijem, takže za to má veľké plus. Používam ju väčšinou so sonickou kefkou alebo konjac hubkou, lebo takéto odličovanie a čistenie mi vyhovuje najviac.

Odlíčená a čistá pleť za okamih

Možno ste penu ešte nikdy nemali a možno ste jej veľkými fanúšikmi. Nech je to akokoľvek, stále hovorím, že nadšenci prírodnej kozmetiky by ju mali aspoň raz skúsiť, lebo je to iné, ale zaujímavé.

Pleť dokáže odlíčiť a dočistiť bez toho, aby ju podráždila alebo vysušila. Naopak, upokojuje ju, zmierňuje začervenanie aj pnutie, ktoré občas cítim najmä po pobyte vonku. Osviežuje a hydratuje ju, ostáva jemná a príjemná na dotyk.

Ak máte čierne bodky, tak s nimi si neporadí, ale vďaka čisteniu sa nové netvoria alebo sa tvoria menej. Bojuje so starnutím a spevňuje pleť, takže spolu s ružovou vodou a kvalitnými krémami dostanete to, po čom túžite – po mladistvo vyzerajúcej tvári. Na odlíčenie očí ju ale neodporúčam, mierne štípu a s líčidlami si neporadí.

Bio čistiaca pena Synergy sa míňa pomaly a ocenia ju aj tí, ktorí nehľadajú príliš voňavú kozmetiku. Pleť odlíči a dočistí tak, aby nebola podráždená alebo vysušená. Je k nej nežná a myslím, že neurazí ani náročnejších kozmetických nadšencov.

Používate čistiace peny alebo preferujete nejaké iné čističe?


Súťaž o bio čistiacu penu Synergy zn. L'Orient!

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Nachádza sa v zložení bio čistiacej peny kyselina polyglutámová?

Súťaž je ukončená, srdečne gratulujeme Janke Jurasovej!

Lucia Orviská
Lucia Orviská
Som milovníčka prírody, mačiek, kníh a kozmetiky. Neustále sa učím o bylinkách a prírodnej kozmetike, aby som vedela využiť silu prírodu. Zbožňujem prechádzky pod holým nebom, šum vetra, ticho hôr i žblnkanie mora. Nikdy neobsedím a stále musím niečo robiť, najradšej píšem. Občas viac ako rozprávam. https://bytzenoujeuzasne.blogspot.com/.