Bio ružová voda Akamuti 100 ml 21. 09. 2015

Ružová voda je medzi kvetinovými vodami jednoznačne môj favorit a som si istá, že je favoritom aj pre mnoho ďalších ľudí :) Napriek tomu, že z času na čas vyskúšam aj iné kvetinové vody, z nejakého dôvodu sa vždy vrátim práve k ružovej.

Ružová voda má príjemnú vôňu. Pleť je vďaka nej prevoňaná, zjemnená, upokojená a svieža. Je vhodná pre všetky typy pleti – ja mám pleť mastnú a problematickú a rozumie si s ňou veľmi dobre :) Najmä vďaka jej antibakteriálnym, regeneračným, prečisťujúcim, hydratačným a regeneračným účinkom.

Ružová voda je charakteristická predovšetkým svojou vôňou. Môžem však povedať, že jej vôňa veľmi záleží od každej značky, dokonca si nepamätám, že by niektoré ružové vody od rôznych výrobcov voňali rovnako. Čo môže byť výhoda aj nevýhoda. Nevýhoda je, že dopredu nikdy neviete ako bude výrobok voňať. Na druhej strane je však vždy šanca, že ak sa Vášmu nosu výrobok nepozdáva, iná značka Vám môže vyhovovať oveľa lepšie. Ružová voda od istej nemenovanej značky mi dokonca „voňala“ po rybách :D Asi mám zvláštny nos :)

Bola som teda zvedavá, akou vôňou ma prekvapí ružová voda od Akamuti. Od tejto značky som už skúšala niekoľko výrobkov a zatiaľ som bola so všetkými spokojná, preto som pevne verila, že ani tento ma nesklame. A opäť ma táto značka príjemne prekvapila :) Po otvorení mi do nosa udrela svieža ovocná vôňa, ktorá mi veľmi pripomína vôňu liči. Musela som veľmi ovládať aby som si neodchlipla :D Dostala som chuť na jemnú ovocno-kvetinovú šťavu, ktorá mi vábila nos...našťastie som sa zdržala a mohla si užívať príjemnú vôňu pri každom použití :)

Damašská ruža Okrem vône tiež oceňujem čisté zloženie. Žiaden alkohol, žiadne konzervanty, len čistá ružová voda. Vyrába sa z damašskej ruže, ktorá sa pestuje na ružových poliach v Bulharsku. Ružová voda je balená v sklenenej fľaške, čo mi zo začiatku neprišlo veľmi praktické – najmä ak sa chystáte na dovolenku, brať so sebou sklenené balenie nie je bohvie čo. Môžete ju však preliať do inej nádobky, takže to vlastne ani problém nie je. Nakoniec sa vlastne z balenia veľmi teším – rozhodla som sa, že si budem vyrábať vlastný vanilkový extrakt, čiže prázdna sklenená fľaška mi príde veľmi vhod :)

Bio ružovú vodu značky Akamuti kúpite v eshope za 8,45€

Túto ružovú vodu nemusíte používať len ako pleťovú vodu. Prelejte ju do malej nádobky s rozprašovačom a môžete osviežiť a prevoňať Vašu tvár, telo aj vlasy kedykoľvek a kdekoľvek. Ideálne ju predtým ju ešte vychladiť (resp. aj skladovať) v chladničke pre veľmi osviežujúci efekt. Vychladená ružová voda je tiež výborná po opaľovaní, nakoľko pokožku upokojí a hydratuje. Taktiež ju môžete použiť do masky – ak si chcete užiť luxusnú ružovú masku, odporúčam túto ružovú vodu použiť do Ružovej pleťovej masky od Akamuti a pridať 2 kvapky ružového (alebo ylang ylang) esenciálneho oleja. Z času na čas sa treba trochu rozmaznať :)

Jedinou nevýhodou je malé balenie. Pre bežného smrteľníka možno 100 ml stačí, avšak ja by som potrebovala aspoň litrové balenie – míňam ju totiž príliš rýchlo! Ktorá je Vaša obľúbená kvetinová voda? Vyskúšali ste už Bio ružovú vodu od Akamuti?

Súťaž o bio ružovú vodu zn. Akamuti!

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Ako sa volá ruža z ktorej sa vyrába bio ružová voda značky Akamuti? Víťazkou sa stáva Alena Zrneková. Srdečne gratulujeme!

Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.


Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť priateľom na sociálnych sieťach:

Diskusia

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay