Čo ste najradšej čítali v roku 2014? Top 5 najobľúbenejších článkov

Čo ste najradšej čítali v roku 2014? Top 5 najobľúbenejších článkov

Nadšenci a fanúšikovia prírodnej kozmetiky určite Bionatural blog poznajú. Z času na čas k nám ale zablúdia i náhodní návštevníci, ktorí sa vďaka nášmu blogu zoznámia s bio kozmetikou a jej použitím. Sme radi, ak sa z náhodných návštevníkov stanú pravidelní. Veď práve o tom je tento blog. Prezradiť Vám, čo je na prírodnej a biokozmetike skvelé a naučiť Vás, ako ju používať. Snáď sa nám to i úspešne darí. A tieto články, ktoré boli najčítanejšími v roku 2014, sú toho dôkazom.

1. 9 krokov, ako dôkladne vyčistiť mastnú a problematickú pleť Čistenie pleti domaTento článok bol absolútne najčítanejším v roku 2014 a v rebríčku sa umiestnil aj v roku 2013. Pravidelná prispievateľka Barbora jednoducho vie, ako na to! V článku ste sa dozvedeli, ako ošetrovať mastnú a problematickú pleť krok za krokom. A doplnený bol tiež domácimi receptami, ktoré môžete pri ošetrovaní mastnej pleti vyskúšať. Prečítať článok »

 

 

2. 30 tipov na použitie kokosového oleja Kokosový olejKokosový olej je medzi fanúšikmi biokozmetiky veľmi obľúbený. Niet preto divu, že obľúbeným sa stal aj tento článok, ktorý prináša 30 tipov na použitie kokosového oleja. Kokosový olej sa dá používať na pokožku, na vlasy, ale aj v kuchyni. Ak ste o tom nevedeli, prečítajte si tipy na jeho použitie. Prečítať článok »  

Prečítajte si: Top 5 najčítanejších článkov na blogu za rok 2016. Čítať »

3. Výživa a krása vlasov pomocou henny Medená hennaKto raz vyskúša hennu, určite si ju zamiluje. Veď prírodné farbenie vlasov bez ich poškodenia chémiou musí milovať každá žena. A to aj vďaka úžasným odtieňom, ktoré dokáže henna na vlasoch vyčarovať. Svoju lásku k henne ste prejavili aj v roku 2013, keďže tento článok sa umiestnil v top 5-ke už druhým rokom. Prečítať článok »    

 

 

 

4. Vyrobte si doma kokosový olej! Ako na to? KokosA opäť obľúbený kokosový olej. Tento krát bol však článok o tom, ako jednoducho si kokosový olej môžete vyrobiť aj doma. Stačí Vám na to zopár kokosových orechov, zdroj tepla a nádoba. Presný návod si môžete prečítať priamo v článku. Prečítať článok »    

 

 

 

5. 22 tipov na použitie arganového oleja Arganový olejAj arganový olej patrí k top produktom biokozmetiky. A to najmä preto, že má všestranné využitie. O tom, ako môže arganový olej pomôcť pokožke, vlasom a nechtom, ste si mohli prečítať v piatom najčítanejšom článku roka 2014 na Bionatural blogu. Prečítať článok »   Ktorý z týchto článkov bol Vašim favoritom uplynulého roka? Alebo ste si obľúbili iný článok a iný produkt? Napíšte nám o ňom v komentároch.


Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.