Masť najlepšia starostlivosť o očné kontúry a vrásky - recenzia

Masť najlepšia starostlivosť o očné kontúry a vrásky -  recenzia

Poznáte ten unavený výraz, keď ráno vstanete z postele a vyzeráte ako, keby ste sa do postele chystala ešte len ľahnúť? Vrásky sú hlbšie než včera a pokožka okolo očí suchá a niekedy i tmavá. Existuje vôbec nejaký kvalitný a efektívny prostriedok na tento problém?

Odpoveď je skrytá v ružovom oleji a slimačom sekréte

Využitie ruže v starostlivosti o pleť má dlhú históriu, siaha až do Starovekého Egypta. Nie náhodou sa táto prax udržiava dodnes.

Masť Najlepšia starostlivosť o očné kontúry a vrásky 75 ml Masť Najlepšia starostlivosť o očné kontúry a vrásky si môžete kúpiť v eshope Kúpiť »

Čo môžete očakávať od oleja z lupeňov ruží?

  • prispieva k spevňovaniu pleti
  • vyrovnáva farebné rozdiel
  • poskytuje výživu
  • dodáva pleti žiarivý vzhľad

I slimačí sliz je aktuálne v centre pozornosti v oblasti protivráskovej kozmetiky. Z hľadiska chemického zloženia obsahuje komplexnú zmes proteínov, enzýmov, kyseliny hyalurónovej, peptidov, železa, zinku a proteoglykánov. Slimaží sekrét je považovaný za svätý grál v kozmetike.

Odporúča sa pretože:

  • zvyšuje elasticitu pleti
  • pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky
  • zlepšuje regeneráciu pokožky
  • chráni ju pred poškodením

Masť najlepšia starostlivosť o očné kontúry a vrásky -  recenzia

Masť najlepšia starostlivosť o očné kontúry a vrásky zn. Athos je topka!

Táto masť obsahuje práve slimačí sekrét a olej z ruže, kombinované s liečivou včelou materskou kašičkou, ktorá dodáva pleti vitamíny B, aminokyseliny, mastné kyseliny, minerály a enzýmy. Mandľový a marhuľový olej pridávajú ďalší bonus v podobe antioxidantov, vitamínov a esenciálnych mastných kyselín.

Čím sa odlišuje od iných produktov na očné vrásky?

Výnimočnosť tejto masti spočíva v jej prírodných zložkách. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, konzervanty ani emulgátory. Krátky dátum spotreby - len 6 mesiacov od výroby - svedčí o kvalitných surovinách, ktoré sa využívajú v čase, keď majú najväčšiu účinnosť.

Zložky sú získavané z prírodných zdrojov na poloostrove Athos, vyhlásenom UNESCO za svetové dedičstvo. Táto masť sa vyrába na ostrove už od 10. storočia, čo ju robí časom overenou klasikou.

Vedeli ste, že:

Mnísi z poloostrova Athos sú zodpovední za zber najkvalitnejších surovín a ich ručné spracovanie. Výsledné produkty zn. Athos, ktoré sú vyrábané z týchto prírodných surovín, sa vyrábajú podľa tradičných receptúr od Hippokrata?

Aký výsledok môžete očakávať?

V prvom rade vás zaskočí konzistencia. Masť je mastná a výživná, nanáša sa v tenkej vrstve v okolí očí a na viečka. Ideálna na večerné použitie, umožňuje zložkám pôsobiť počas noci a zároveň prakticky zabráni mastným očiam počas dňa.

Výsledok? Zmizli mi jemné vejárovité vrásky v kútikoch očí a jemné vrásky pod očami sa taktiež vyhladili, tie hlbšie sa zjemnili. Nemala som ani opuch očných viečok, čo sa mi často ráno stáva a potom sa neviem zbaviť pocitu unavených očí. Zosvetlilo sa i tmavšie zafarbenie viečok. Výraznejšie kruhy pod očami mi neodstránila, takže predpokladám, že viac spánku tento problém zmierni.


Súťaž o masť starostlivosť o očné kontúry a vrásky!

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Nachádza sa v zložení masti na regeneráciu pokožky slimačí sliz?

Odpovede posielajte cez súťažný formulár, ktorý nájdete nižšie. Súťaž trvá do nedele 19. 5. 2024 vrátane.
Súťaž je ukončená, srdečne gratulujeme p. Zuzane Bobošíkovej.

Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.


Odporúčané produkty1