Medzinárodný deň žien: Darujme si utuženie vzťahov!

Medzinárodný deň žien: Darujme si utuženie vzťahov!

Medzinárodný deň žien (MDŽ) je tu. Už dávno sme zabudli na boj newyorských krajčírok za osemhodinový pracovný čas, či volebné právo žien. To však vôbec nie je problém. Dnes tento sviatok nadobudol nové rozmery. Alebo je to inak?

Odhliadnuc od politického pozadia, šlo v minulosti i dnes hlavne o prejav ľudskosti.

Žijeme rýchlo. Často zabúdame, alebo nemáme čas, na skutočné rozhovory s kamarátkami, priateľkami, či ženami v rodine. Nepoznáme ich cítenie, denné prežívanie reality, radosti, či strasti. Všetko, čo dnes „stíhame“ vnímať sú Facebookové statusy. Častokrát naštylizované práve tak, ako daný človek chce, aby bol verejnosťou vnímaný. Čo s tým?

Kamarátka

Navrhujem, spomeňte si v tento sviatok na kamarátku, ktorú ste už dlho nevideli a chýba vám jej spoločnosť. Zaskočte ju telefonátom a pozvite na stretnutie v príjemnej kaviarni! Možno sa prekvapíte, ako ju potešíte. Pokiaľ na stretnutie prinesiete namiesto karafiátu voňavý darček v podobe prírodnej kozmetiky, určite tým nič nepokazíte.

Môj tip:

  • Kokosový olej - nádherne vonia, takže si ho každá žena ihneď zamiluje. Návod na jeho všestranné použitie nájdete kadekde na internete. Napríklad aj po kliknutí SEM.
  • Že nie je moc na oleje? Tak vyskúšajte Africké čierne mydlo! Je to saponizované bambucké maslo v podobe sprchového gélu. Každej jednej žene zaručí zážitok zo sprchovania a výsledok na pokožke, ktorý neoľutuje ;*)

Priateľka

Roky – rokúce to spolu ťaháte, no stále máte na seba menej času. Naplánujte si spoločný víkend! Výlet do prírody, či poznávací zájazd sú to pravé. Strávite spolu príjemné chvíle spojené so zážitkom, na ktorý budete dlho v dobrom spomínať. Pokiaľ ju obdarujete voňavou kozmetickou „pomôckou“, nedá vás za nič na svete.

Môj tip:

Malinový olej zbaví nielen drobných vrások okolo očí, ale zjemní aj tie mimické. Dlhodobejšie používanie tejto prírodnej starostlivosti o pokožku a pleť, bez vedľajších účinkov, prinesie výsledky, ktoré ženy hľadajú roky. Stavte naň!

Partnerka: Priateľka/Snúbenica/Žienka domáca

Tu apelujem na mužské pokolenie. Zahoďte masku silného žrebca a ukážte vašu romantickú stránku! Možno je to klišé, ale jedna chutná večera v kvalitnej reštaurácii z vás neurobí slabocha. Práve naopak!

Odbremeňte svoju polovičku od každodenných rituálov starania sa o domácnosť, a buďte úprimní, aj o vás ;*) Pokiaľ jej ukážete, že je aj po rokoch pre vás stále „tá jediná“ a „dokonalá“, utuží to vzťah na dlhú dobu.

Malé gestá, robia veľké veci ;*)

Môj tip:

  • Obdarujte partnerku jej obľúbenou kvetinkou v črepníku, ktorá jej bude stále pripomínať vaše ľúbezné rande
  • Odporúčam pridať aj balíček kvalitnej ajurvédskej kozmetiky.

Maminky a staré mamy

Starajú sa o nás celý život a my s nimi vedieme neustály boj o to, aby nás neprepchali koláčikmi do prasknutia. Zahoďme aspoň v tento deň svoju masku dospelosti a odkryme v nás poslušné dieťa. Navštívme rodičov! Poďakujme im za všetky krásne, i bolestivé, chvíle nášho dospievania. Za výchovu, ktorá bola tá najlepšia akú dokázali poskytnúť.

Môj tip:

  • Darujme im to najlepšie z najlepšieho!!!
  • Mangové maslo na ubolené a prepracované rúčky, či popraskané päty
  • Čosi sladké pod jazyk od slovenského výrobcu najchutnejšej čokolády na našom trhu s názvom Lyra alebo Mandala
  • Pravý slovenský med od lokálneho včelára, aby zdravie slúžilo. Je len na vás, čo pokladáte za najvhodnejšie

Nezabudnite na kyticu čerstvých voňavých kvetov. Naše mamy si na toto gesto potrpia ;*) Hlavne, myslime na naše kamarátky a žienky domáce denne, nielen raz do roka. Buďme za ne vďační. Ctime si ich a vnímajme sa navzájom Ľudsky.

Milovaná žena dokáže robiť zázraky. Roztápa ľady a prekračuje oceány :*)

Uvažujete nad luxusným darčekom v podobe prírodnej kozmetiky? V našom bio obchodíku: www.bionatural.sk nájdete plno kvalitných výrobcov a širokú škálu „doplnkov krásy“, ktoré na 100% potešia každú ženu.

Napíšte nám do komentu pod článok, ako dopadol váš MDŽ! Aký darček dostala práve tá „vaša žienka/y“ a jej rekciu!

Tešíme sa na zdieľanie zážitkov :*)


Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.


Odporúčané produkty1