Naj prírodná kozmetika za rok 2014

Naj prírodná kozmetika za rok 2014

V roku 2014 som opäť vyskúšala od Bionatural.sk veľa skvelých produktov, z čoho mám nesmiernu radosť :) Do moje zbierky pribudlo veľa miláčikov v podobe prírodnej kozmetiky a spríjemňovali mi môj každodenný rituál krásy. A už sa zas neviem dočkať, kedy pre vás spíšem ďalšie recenzie, lebo okrem toho, že sa s vami môžem podeliť o vlastné skúsenosti, vy si vždy môžete o daný kúsok prírodnej kozmetiky zasúťažiť a tak ju aj vyskúšať na vlastnej koži. To aby ste si overili, že v recenzii fakt nekecám :D

Dnes som to zosumarizovala na tri produkty, ktoré ma v minulom roku očarili :) Očná linka Cosm'etika  Na plnej čiare to u mňa jednoznačne vyhráva čierna tekutá linka od Cosm´etika. Nielen, že má prírodné zloženie a navyše je aj vegánska, no naozaj funguje! Veľa žien ešte pozerá na prírodnú dekoratívnu kozmetiku spomedzi prsty a nedôveruje jej. No táto linka dokazuje, že to naozaj ide :) Skvele farbí a vôbec sa neotláča. A to pozor – mám mastné viečka a ona naozaj drží! Cena je tiež prijateľná a jedno balenie vám vydrží niekoľko mesiacov. Malé mínus snáď len za to, že ak linku budete nosiť kade tade, nápisy z obalu sa zotrú, ale to je naozaj len maličkosť. Inak ju milujem :)Jamajský čierny ricínový olej s levanduľou 

Prednedávnom mi do zbierky konečne pribudol aj Jamajský čierny ricínový olej s levanduľou. Naň som bola už dlho zvedavá! Na recenziu si ešte musíte chvíľku počkať, no už teraz som si ho obľúbila. Vmasírujem ho hlavne do vlasovej pokožky, na zvyšok vlasov sa mi zdá priťažký, preto na dĺžku použijem vždy len malú trošku. Po jeho použití sú vlasy hebké a aj trošku objemnejšie, takže super! Levanduľovú vôňu až tak nemusím, ale tu mi nevadí. Čierny ricínový olej sa mi veľmi páčil aj v mixe s ďalšími prírodnými zložkami vo Vlasovej výžive s kokosom od Tropic Isle Living, ten mal aj veľmi príjemnú sladkastú vôňu.

Tea tree kvetinová voda Akamuti 

No a jednoznačne musím spomenúť aj značku Akamuti. Od tejto značky som bola spokojná zatiaľ so všetkým a tie ich krásne obaly... Veľmi ma zaujala ich čajovníková kvetinová voda, prekvapila ma najmä svojou peknou vôňou. Vôňu tea tree oleja nepripomína ani náhodou. Takže pokiaľ čajovník (tea tree) milujete, ale jeho vôňu až tak nemusíte, vyskúšajte túto vodu! Ja ju rada používam klasicky na tvár, no výborne funguje aj na svrbivú vlasovú pokožku. Stačí nastriekať na svrbivé miesto, jemne votrieť a je to. Aké sú vaše top produkty za rok 2014? Píšte do komentárov.

Prírodná kozmetika 2014

Teším sa na vás aj v tomto roku pri ďalších článkoch a recenziách :) Do nového roka vám prajem veľa krásnych chvíľ, naplno si ho užite a dúfam, že spolu budeme zdravé a krásne.


Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.