NaturaEqua Bio obnovujúca maska na vlasy [recenzia]

NaturaEqua Bio obnovujúca maska na vlasy

Suché a zničené vlasy trápia nejednu ženu. Môže to súvisieť so zle zvolenou kozmetikou, častým farbením vlasov alebo ich žehlením, kulmovaním alebo fénovaním. Vhodne zvolená kozmetika však dokáže malé zázraky a netreba sa báť ju vyskúšať.

Okrem šampónov a kondicionérov mám vždy po ruke aj masku na vlasy. Tento raz mi robí spoločnosť Bio obnovujúca maska na vlasy z hnedých rias od NaturaEqua.

Bio obnovujúca maska na vlasy z hnedých rias z Talianska

Talianska značka NaturaEqua ponúka prírodné produkty z lokálnych surovín, čím podporuje miestnych výrobcov extra panenského olivového oleja, bio včelieho medu, levanduľového éterického oleja, Aloe vera, bazalky, šafránu a dvoch druhov ruží.

Bio obnovujúca maska na vlasy z hnedých rias 250 ml Bio obnovujúcu masku si môžete kúpiť v eshope Kúpiť »

Dostane sa vám do rúk nefalšovaný kúsok Talianska a môžem povedať, že najradšej by som vyskúšala všetko. Bio obnovujúca maska na vlasy z hnedých rias je pre moje vysušené vlasy a ekzematickú pokožku spása. V plastovom tégliku je 250 ml voňavej bielej masy a vyskúšať ju môžu aj vegáni.

Lokálne suroviny pre najlepší výsledok

Jej tajomstvo úspechu tkvie v obsahu hnedých rias, arganového oleja a ryžových proteínov. Aktívne zložky obsiahnuté v extrakte z hnedých rias nazývaných Cystoseira Compressa vlasy vyživujú a posilňujú aj v prípade, ak sú vlasy suché a zničené.

Arganový olej, jeden z mojich najobľúbenejších olejov vôbec, vlasy spevňuje, posilňuje, zlepšuje ich lesk a lepšie sa češú. Arganový olej odporúčam aj na domáce vlasové masky alebo zábaly, dosiahnete tak úžasné výsledky.

Bio obnovujúca maska na vlasy

Prevonia všetko okolo vás

Priznám sa bez okolkov, že jej vôňa mi počarovala. Bio obnovujúca maska na vlasy z hnedých rias má sviežu opojnú vôňu, ktorá nie je príliš sladká. Voňajú vlasy, vzduch okolo mňa a všetko je na chvíľku perfektné.

Je krémová a hustejšia, dobre sa aplikuje na vlasy. Nanášam ju od korienkov po končeky (vlasy sa mi z nej nemastia) a pôsobiť by mala pôsobiť 10 - 20 minút. Všeobecne platí, čím dlhšie, tým lepšie, ale viditeľné výsledky dosiahnete aj po piatich minútach (masku nechávam pôsobiť podľa toho, koľko mám času a ako veľmi sa ponáhľam).

Vlasy ako hodváb

V prvom rade musím vyzdvihnúť to, ako krásne sa ľahko sa po použití češú vlasy. Kefa po nich kĺže s úplnou ľahkosťou a nemám strach, že by som si nejaké vytrhla. Sú úplne jemné a neelektrizujú, majú svoj prirodzený objem.

Sú pevnejšie, pružnejšie, končeky nie sú rozštiepené. Uznávam, že vlasy sú hydratované a lepšie je na tom aj ekzém, ktorý je menší a menej svrbí. Na slnku sa cítim ako víla, pretože sú ľahké, jemne voňajú a ten lesk!

Celkovo hodnotím Bio obnovujúcu masku na vlasy z hnedých rias ako vynikajúcu. Jej obal sa vyrába z odpadu z cukrovej trstiny a dá sa recyklovať. Nádherne vonia a jej hustá konzistencia sa mi páči (obľubujem skôr hustejšie masky), dobre sa nanáša na vlasy od korienkov po končeky. Pôsobiť môže 5, ale aj 20 minút a čím dlhšie ju máte na vlasoch, tým krajšie potom vyzerajú.

Ľahko ich rozčešete, sú celkom jemné, silnejšie, pružnejšie a vyživené. Niet stopy po suchých a lámavých vlasoch bez života a lesku. Kupujem si veľa masiek alebo kondicionérov a táto sa zaradila k tým najlepším.

Skúsili ste ju už? Ako sa vám páčila?


Súťaž o bio obnovujúcu masku na vlasy zn. NaturaEqua!

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Akej farby sú riasy, ktorých extrakt sa nachádza v zložení obnovujúcej masky?

Súťaž je ukončená, srdečne gratulujeme Kataríne Kutiovej!

Lucia Orviská
Lucia Orviská
Som milovníčka prírody, mačiek, kníh a kozmetiky. Neustále sa učím o bylinkách a prírodnej kozmetike, aby som vedela využiť silu prírodu. Zbožňujem prechádzky pod holým nebom, šum vetra, ticho hôr i žblnkanie mora. Nikdy neobsedím a stále musím niečo robiť, najradšej píšem. Občas viac ako rozprávam. https://bytzenoujeuzasne.blogspot.com/.


Odporúčané produkty1