Pleťový peeling s bio zeleným čajom – recenzia

 Pleťový peeling s bio zeleným čajom – recenzia

Už niekoľko rokov som veľký fanúšik pleťových peelingov a nebudem klamať, svoju kozmetickú rutinu si už bez nich neviem ani predstaviť. Najradšej mám tie prírodné, ktoré obsahujú veľké množstvo zaujímavých ingrediencií a sú pre pleť ako lahôdka. V dnešnej recenzii by som vám rada trochu lepšie predstavila pleťový peeling s bio zeleným čajom, ktorý sa oplatí skúsiť.

Pleťový peeling s bio zeleným čajom od L´orient

Pleťové peelingy odporúčam zaradiť do kozmetickej rutiny každej dáme. Dnes nájdete peelingy na každý typ pleti, neraz sú veľmi jemné a šetrné, takže neublížia ani citlivej pleti.

Pleťový peeling s bio zeleným čajom od L´orient je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej, preto sa naň pokojne pozrite trochu lepšie, myslím si, že neoľutujete. Balený je v papierovej krabičke a plastová tuba má objem 75 ml. Oba obaly sa dajú recyklovať, čo je v dnešnom svete veľké plus.

Pleťový peeling s bio zeleným čajom 75 ml Pleťový peeling s bio zeleným čajom si môžete kúpiť v eshope Kúpiť »

Lahodná vôňa a výborná konzistencia

Tento peeling vonia ako zelený čaj a veľmi mu to pristane. Mala som aj pleťové krémy so zeleným čajom a vôňa je dosť podobná. Ľahká, nevtieravá, príjemná – presne takto vonia príroda. Mám rada všetko voňavé a asi aj preto je jeden z mojich zlozvykov, že všetku kozmetiku hneď ovoniavam a tak trochu aj podľa toho hodnotím :)

V tomto smere teda peeling dopadol dobre. Konzistencia je dobrá – ani riedka, ani hustá, taká akurát. Ako peelingové čiastočky tu nájdete na jemno namleté škrupinky z bio bambuckého masla, čo je tiež dobrá a ekologická voľba.

 Pleťový peeling s bio zeleným čajom – recenzia

Má dobré zloženie

Prírodná kozmetika sa zvykne vyznačovať naozaj dobrým zložením a inak tomu nie je ani v tomto prípade. V pleťovom peelingu nájdete bambucké maslo (regeneračné účinky, vysoký obsah vitamínov, výborne hydratuje), zelený čaj (vysoký obsah antioxidantov), arganový olej (tekuté/marocké zlato, hydratuje, regeneruje, bojuje so starnutím pleti), hamamelovú vodu (antioxidant, blahodarne pôsobí na atopickú pokožku), rastlinný glycerín (viaže a uzamyká vlhkosť do pokožky) a antarcticine (podporuje syntézu kolagénu a elastínu).

Pleť budete mať ako bábätko

Pleťový peeling s bio zeleným čajom dokáže veľmi dobre čistiť pleť, prispieva k odstráneniu čiernych bodiek. Bojuje s akné a pleť sa tiež lepšie hojí, pretože sa zlepšuje krvný obeh a metabolizmus bunky a urýchľuje sa tak tiež obnova buniek. Keď je čistá, je žiarivá a hneď vidíte, ako opeknela. Keďže odstraňuje odumreté kožné bunky, ostáva tiež jemná a príjemná na dotyk.

Moja zmiešaná pleť so sklonom k akné si peeling vyžaduje dva razy týždenne a tento jej maximálne vyhovuje. Nedráždi ju a ostáva len jemná, čistá a pekná.

Celkovo hodnotím pleťový peeling so zeleným čajom ako vydarený produkt, ktorý má čo ponúknuť každej vekovej kategórii a rovnako tak aj každému typu pleti. Pekne vonia, má dobrú konzistenciu, ľahko sa používa a vďaka dobrému zloženiu je pleť čistá, jemná a žiarivá.

Patria pleťové peelingy do vašej kozmetickej rutiny?


Súťaž o Pleťový peeling s bio zeleným čajom zn. L'Orient!

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Nachádza sa v zložení pleťového peelingu látka s názvom Antarcticin?
Súťaž je ukončená, srdečne gratulujeme Márii Jánošikovej.

Lucia Orviská
Lucia Orviská
Som milovníčka prírody, mačiek, kníh a kozmetiky. Neustále sa učím o bylinkách a prírodnej kozmetike, aby som vedela využiť silu prírodu. Zbožňujem prechádzky pod holým nebom, šum vetra, ticho hôr i žblnkanie mora. Nikdy neobsedím a stále musím niečo robiť, najradšej píšem. Občas viac ako rozprávam. https://bytzenoujeuzasne.blogspot.com/.