Sprchový gél Velvet Skin od Officina Naturae [Recenzia]

Sprchový gél Velvet Skin od Officina Naturae [Recenzia]

Ranná sprcha na prebudenie, večerná sprcha na osvieženie. Naši rodičia nám často opakovali, že čistota je pol života. Pokožka je najväčším orgánom nášho tela a zaslúži si jemnú, ale účinnú kozmetiku.

Krásna zelená

Sprchový gél Velvet skin od Officina Naturae si získa pozornosť hneď, ako sa dostane do rúk. Jeho svieži zelený obal sa nedá prehliadnuť a vyzerá pekne. Sviežo. Ako závan jari po dlhej zime.

Značka má obaly pomerne jednoduché a minimalistické, ale milé a zaujmú. Aj keď nemá pumpičku na dávkovanie, považujem ho za vydarený. Nemá vrchnáčik na šraubovanie. Otvoríte ho jednoduchým stlačením, čo je rýchle a ľahké.

Velvet skin, sprchový gél 200 ml Velvet skin si môžete kúpiť v eshope Kúpiť »

Čo obsahuje?

Sprchový gél Velvet Skin je z rady Innovattivi, ktorá je určená na revitalizáciu pokožky. Obsahuje inovatívne prebiotiká, ktoré navodzujú a fyto komplexy, vzácne rastlinné extrakty.

Velvet skin, sprchový gél 200 ml - zloženie

Medvedica lekárska sa zaraďuje medzi malé vždyzelené kry a podobná sa brusnici. Extrakt má zosvetľujúce účinky a môže sa používaťna zosvetlenie stareckých a pigmentových škvŕn. Obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú v boji proti voľným radikálom a zabraňujú tak predčasnému starnutiu pokožky.

Vanilka je vhodná pre všetky typy pleti a poteší všetky zmysly.

Svieži a voňavý

Ide o koncentrát. Preto postačuje len pár kvapiek na dokonalú očistu pokožky celého tela. Môžete ho nakvapkať na špongiu alebo sprchovaciu hubku alebo dve lyžice do kúpeľa. Vytvára ľahkú krémovú penu.

Velvet skin, sprchový gél 200 ml

Vôňa je nádherná. Je svieža, ale správne sladká. Cítim tak kvety, no tiež vanilku, a preto je ideálna pre dámy.

Pokožku vyčistí bez vysušovania. Veľmi šetrne odstráni nečistoty a zanechá ju jemnú a hladkú na dotyk. Je to výborná alternatíva k bežným sprchovacím gélom, lebo ako koncentrát sa míňa pomaly a môže s Vami aj cestovať.

Rozhodne nesklame ani vôňou, ani účinkami. V ponuke je ešte sprchový gél Tonic s vôňou zeleného čaju.

Ktorý sprchový gél by sa Vám páčil viac? Velvet alebo Tonic? Podeľte sa s nami o svoje tipy 


Súťaž o sprchový gél Velvet Skin od Officina Naturae!

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Je sprchový gél Velvet Skin vhodný aj pre vegánov?

Súťaž je ukončená. Srdečne gratulujeme Martine Michalčíkovej!

Lucia Orviská
Lucia Orviská
Som milovníčka prírody, mačiek, kníh a kozmetiky. Neustále sa učím o bylinkách a prírodnej kozmetike, aby som vedela využiť silu prírodu. Zbožňujem prechádzky pod holým nebom, šum vetra, ticho hôr i žblnkanie mora. Nikdy neobsedím a stále musím niečo robiť, najradšej píšem. Občas viac ako rozprávam. https://bytzenoujeuzasne.blogspot.com/.