Telové mlieko Levanduľa a Kokos – recenzia

Telové mlieko kokos levanduľa Dr. Bronner's - recenzia

Jednou z mojich najobľúbenejších rastliniek je jednoznačne levanduľa, ktorá podľa mňa božsky vonia a krásne vyzerá. Každoročne ju sušíme, robíme si veľké kytice do izby, pripravujeme olej i tinktúru. Neprestane ma udivovať a levanduľová kozmetika má na mojej poličke čestné miesto. Aj preto vám chcem dnes ukázať Telové mlieko Levanduľa a Kokos od Dr. Bronner’s, ktoré sa okamžite zaradilo k mojim miláčikom.

Dr. Bronner’s a jeho Telové mlieko Levanduľa a Kokos

Značka Dr. Bronner's sa môže pochváliť veľmi zaujímavou ponukou produktov a už dlhšie som chcela spoznať práve telové mlieko, lebo v eshope vyzeralo veľmi pekne. Telové mlieko Levanduľa a Kokos ma zaujalo fialovým obalom. Je mimoriadne minimalistický, ale práve vďaka tomu vyzerá tak pekne. Obal ukrýva 240 ml mliečka a jeho aplikáciu uľahčuje šikovná pumpička na dávkovanie. Keď som sa naň prvý raz doma pozrela, prvý dojem bol na jednotku s hviezdičkou.

Telové mlieko Levanduľa a Kokos 240 ml Telové mlieko Levanduľa a Kokos si môžete kúpiť v eshope Kúpiť »

Opäť musím povedať, och, tá vôňa!

Moje skúsenosti s levanduľovou kozmetikou delím len na dobré a zlé – buď tá kozmetika vonia naozaj pekne a prirodzene, alebo je to čistá katastrofa a okolo levandule to ani nešlo. Toto je, našťastie, ten prvý prípad a môžete sa tešiť na ľahkú prirodzenú vôňu levandule. Kokos tam takmer necítim, ale v tomto prípade mi to vôbec neprekáža.

Mliečko má dobrú konzistenciu a nie je mastné, rýchlo sa vsiakne do pokožky. Pri jeho aplikácii si hneď všimnete, ako ľahko sa rozotiera a že ho stačí len malé množstvo, inak ho budete do pokožky vtierať zbytočne dlho.

Samé dobré ingrediencie

Čo už o ňom viete? Pekne vyzerá, je prakticky balené, jeho vôňa je naozaj levanduľová a ľahko sa rozotiera. K ďalším bonusom patrí aj jeho zloženie, lebo obsahuje veľa maškŕt potrebných pre zdravú a krásnu pokožku.

Telové mlieko kokos levanduľa Dr. Bronner's - recenzia

Obsahuje kokosový, jojobový, avokádový a konopný olej, ktoré sú zárukou poriadnej hydratácie pokožky. Vďaka nim je vhodný aj na ekzematickú pokožku (sama mám atopický ekzém) a určite sa zapáči celej rodine. A ak aj nie, vybrať si môžete inú vôňu.

Pokožka sa vám poďakuje

Telové mlieko Levanduľa a Kokos je ľahšie a nemastné, preto ho určite využijete aj v horúcich letných mesiacoch. Má schopnosť hĺbkovo hydratovať pokožku a chrániť ju pred vysušovaním. Okrem toho ju regeneruje a upokojuje, ak je podráždená alebo začervenaná. Ostáva príjemne jemná a pekne voňavá, čo najmä večer po dlhom pracovnom dni pôsobí aj ako balzam na unavenú dušu.

Celkovo hodnotím toto telové mlieko ako veľmi vydarené. Z veľkej miery za to môže aj príjemná vôňa levandule, lebo každému sa predsa len páči nejaká iná aróma. Účinky na pokožku sa však viditeľné hneď a čím dlhšie ho používam, tým spokojnejšia som.

Patria telové mlieka značky Dr. Bronner’s k vašim obľúbeným alebo sa ich ešte len chystáte vyskúšať?


Súťaž o telové mlieko levanduľa a kokos zn. Dr. Bronner!

Súťaž je ukončená, srdečne gratulujeme Marte Bračokovej.

Lucia Orviská
Lucia Orviská
Som milovníčka prírody, mačiek, kníh a kozmetiky. Neustále sa učím o bylinkách a prírodnej kozmetike, aby som vedela využiť silu prírodu. Zbožňujem prechádzky pod holým nebom, šum vetra, ticho hôr i žblnkanie mora. Nikdy neobsedím a stále musím niečo robiť, najradšej píšem. Občas viac ako rozprávam. https://bytzenoujeuzasne.blogspot.com/.