16. 05. 2017

Voňavá upokojujúca soľ do kúpeľa Akamuti

Kedysi som si dopriala relaxačný kúpeľ tak raz – dvakrát za rok, no v poslednej dobe som mu prepadla. Samozrejme, snažím sa to nepreháňať, no ak naozaj žijeme len raz, treba si to vychutnať :D Kúpeľ sám o sebe pôsobí relaxačne, šumivý zvuk prúdiacej vody, príjemné teplo, ktoré uvoľňuje svaly.

Je to chvíľka, ktorú si môžem vychutnať, čas, ktorý patrí iba mne. Ak sa teda priateľ nerozhodne mi robiť spoločnosť ;) No a kúpeľ môže byť ešte príjemnejší. Stačí do neho pridať vaše obľúbené prísady a bude to ešte lepší zážitok.

Kúpeľová soľ do kúpeľa Akamuti

Na výber je toho veľa, jemne hydratačné mlieka do kúpeľa, zábavné šumivé bomby, alebo viac klasické soli, ktoré prečistia pokožku. Mne momentálne robí spoločnosť práve Upokojujúca soľ do kúpeľa od super prírodnej značky Akamuti. Akamuti skrátka nikdy nesklame :) Zloženie je čisté a jednoduché. Veď v jednoduchosti je krása.

Vonná upokojujúca soľ do kúpeľa 500 g Vonná upokojujúca soľ do kúpeľa 500 g Kúpiť »

Vonná upokojujúca soľ do kúpeľa

Zloženie:

Morská soľ, Bio éterický olej Ylang Ylang, éterický olej Levanduľa, éterický olej Bio Divoký pomaranč, éterický olej Pačuli, éterický olej Geránium, ružové lupene.

Kúpeľová soľ do kúpeľa Akamuti

Hrubá morská soľ pomáha čistiť pokožku, dokonca je vraj vďaka nej pokožka pevnejšia, dlhšie mladá a pružná. Pomôcť môže aj problematickej pokožke, vyskúšajte ju, ak vás trápia vyrážky na chrbte či dekolte. Soľ je doplnená o krásne voňavé esenciálne oleje.

Ylang ylang je sýto žltý exotický kvet s výraznou vôňou. Pôsobí antidepresívne, upokojuje, no tiež pôsobí ako afrodiziakum :) Okrem toho má aj zaujímavé účinky na pokožku – pôsobí antisepticky a môže pomôcť pri ekzéme.

Levanduľa, obľúbená bylinka, ktorá najmä večer krásne uvoľní telo a upokojí myseľ. Ideálna vôňa pred spaním. Uvítate ju po ťažkom pracovnom dni :)

Pomaranč trochu pozdvihne náladu a aj osvieži celkovú vôňu soli. Dodá stratenú energiu a svet sa hneď bude zdať krajší.

Pačuli má antidepresívny a sťahujúci účinok. Pokožka bude vďaka nemu pevnejšia a prevonia ju svojou afrodiziakálnou vôňou ;)

Geránium pomôže zabudnúť na stres a zmierni bolesť. Môže pomôcť pri PMS. Má tiež antiseptický a antibakteriálny účinok.

Do zmesi sú pridané aj lupienky ruží, ale skôr na efekt :) Podľa mňa ich skôr mohli vynechať, vo vode pôsobia po rozmočení nie práve atraktívne :D Do kúpeľa stačí pridať približne 1 polievkovú lyžicu, ja to sypem od oka.

Vôňa je naozaj pekná a výrazná. Priateľ si raz nasypal trochu do kúpeľa a ja som tú vôňu zacítila až v izbe :D Keď si dám kúpeľ, kúpeľňa vonia ešte aj na druhý deň. Takže voňavý zážitok je zaručený! ;)

Ja som s touto soľou spokojná, má jednoduché, no pekné zloženie, príjemne uvoľní a má krásnu vôňu. Vďaka ylang ylang je asi skôr vhodná pre dámy, no myslím, že ani páni by s ňou nemali mať žiaden problém. Využiť ju môžete aj do kúpeľa na nohy.

A keď tak o nej píšem, mám chuť ísť opäť do vane :)


Súťaž o vonnú upokojujúcu kúpeľovú soľ zn. Akamuti!

Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Akú funkciu plnia v zložení kúpeľovej soli lupienky ruží?

Odpovede posielajte cez súťažný formulár, ktorý nájdete nižšie. Súťaž trvá do nedele 21. 5. 2017.
Súťaž je ukončená. Srdečne gratulujeme Martine Klacikovej.

Barborka Gírethová
Barborka Gírethová
Verím, že na to aby sme boli krásne, nemusíme používať kozmetiku, ktorá poškodzuje naše zdravie. Prírodná kozmetika funguje rovnako dobre a veru niekedy ešte lepšie ako tá konvenčná. Rada vás preto inšpirujem mojimi skúsenosťami a tiež vám poradím, ako si prírodnú kozmetiku môžete vyrobiť doma. Ešte viac tipov, receptov a informácií môžete nájsť na mojich blogoch: beastlovesbeauty.wordpress.com a bioblogerinas.sk.


Páčil sa vám článok? Dajte o ňom vedieť priateľom na sociálnych sieťach:

Diskusia

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay