Vrátenie a reklamácia tovaru

Objednala som si tovar, otvorila som ho a nepáči sa mi vôňa, konzistencia alebo mám na neho alergickú reakciu. Môžem takýto tovar vrátiť?

Vrátiť tovar môžete len nerozbalený, v originálnom obale a nepoužitý! Nevýhoda internetových obchodov je v tom, že si kozmetický tovar zakúpený na internete nemôžete vyskúšať a vrátiť. Avšak ceny sú zvyčajne nižšie než v kamenných obchodoch a máte nárok na rôzne zľavy (poštovné zdarma, vernostná zľava,...). V prípade, že je možné tovar, ktorý je na našom eshope zohnať vo vašom miestnom obchode požiadajte obchodníka o ukážku tohto tovaru.  

Chcem vrátiť nepoužitý, nerozbalený tovar v originálnom balení, ktorý nevyužijem. Ako ho mám poslať?

Tovar nesmie byť použitý ani poškodený, musí byť zabalený (nepoškodený obal), kompletný a doručený predávajúcemu. Tovar musí byť zaslaný ako doporučená a poistená zásielka.Prosím neposielajte tovar na dobierku, nebude akceptovaný.  Tovar zašlite na adresu Predajňa Bionatural, Okružná 74, 071 01 Michalovce. Prosím priložte i info, že si želáte tento tovar vrátiť a číslo účtu na ktorý vám máme vrátiť uhradenú hodnotu týchto výrobkov.