Zas je tu Valentín a čo s tým?

Zas je tu Valentín a čo s tým?

Sviatok sv. Valentína sa nezadržateľne blíži a zovšadiaľ sa na nás valí červená… Môžeme sa vzpierať, ale Valentín nepustí a tak bude lepšie, ak si to užijeme a poddáme sa tomu. Čarovné obdobie lásky využijeme na to, aby sme ukázali hlavne samy sebe, aký je to príjemný pocit mať sa rád. Potom tú lásku budeme schopní šíriť i na našich blízkych.

Deťom vyrobíme alebo kúpime nejakú drobnosť, starým rodičom nejakú dia čokoládku, s kolegyňami si zájdeme na valentínsky drink, ale čo s partnerom? Navrhujem systematicky dráždiť.

Predstavte si, ráno sa váš partner zobudí a na stole ho čaká list. Žiadna sms, email alebo MMS. Jednoduchý list v ktorom napíšete prečo si toho človeka vážite a máte radi. List bude navoňaný vašim obľúbeným parfumom alebo afrodiziakálnymi éterickými olejmi. Nezabudneme pripísať, že sa tešíme na spoločný večer. Takto vytvoríme mierny tlak na partnera, aby sa aj on zamyslel pripravil pre nás nejaké prekvapenie.

Keď prídete domov vykašlite sa na prípravu večere. Deti radšej odvezte k babke a dedkovi. Ušetrený čas venujte sebe. Pripravte si aromatický kúpeľ, zapáľte sviečku, urobte si telový píling – robte jednoducho všetko, vďaka čomu sa cítite krásna, zvodná a výnimočná. Pomôže i príjemná vôňa v arómalampe.

Partnera rovno nasmerujte do vašej obľúbenej reštaurácie, kde si dáte pohár svojho obľúbeného alkokolického nápoja a chutnú večeru. Pri večeri je zakázané baviť sa o deťoch a práci! Bavte sa radšej o jedle a pre odvážnejších odporúčame osobné témy. Na zahodenie nie je ani hra, kde k svojmu partnerovi budete pristupovať ako ku k niekomu, koho zbežne poznáme a zaujímame sa oň. Možno objavíte nečakané zákutia jeho osobnosti. Večeru neodporúčame dlho preťahovať, aby ste mali energiu i na zbytok večera.

Doma pomôže navodiť príjemnú a pokojnú atmosféru znova arómalampa a pohár vína. Pre uvoľnenie napätia a stresu ako i na vydráždenie zmyslov odporúčame vzájomnú masáž s použitím afrodiziakálny éterických olejov. Presné návody aké vône sú vhodné na valentína ako i tipy na masážne zmesi, zmesi do vane atď nájdete v našom valentínskom ebooku.

Ebook - Arómaterapia a Valentín - si môžete stiahnúť na tejto stránke »

A zvyšok už necháme na vašu fantáziu…

Zároveň prosíme i mužských priaznivcov, aby sa nechali inšpirovať týmto článkom a pripravili pre svoje partnerky nezabudnuteľný valentínsky alebo akýkoľvek iný večer.


Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.


Odporúčané produkty1