Balzamy a pomády na pery - NaturaEqua

Používate pravidelne balzamy na pery? Alebo po nich siahnete až vtedy, keď sú vaše pery suché a popraskané? Tak, ako napríklad krémy na tvár a ruky, aj balzamy na pery by sa mali používať pravidelne. Ich úlohou totiž nie je len vyliečiť popraskané pery. Balzamy a pomády na pery pôsobia ako ochrana a prevencia týchto nepríjemností. Zabúdať na ne netreba v lete, keď sú pery mimoriadne vysušované, ale ani v zimnom období, keď sú namáhané vetrom a nepriaznivým počasím. Balzamy a maslá na pery z našej ponuky udržiavajú pery hydratované, vláčne a doslova pripravené na bozk!


Domáci balzam na pery - Grep a Mäta

Domáci balzam na pery - Grep a Mäta

Teplé dni si žiadajú niečo osviežujúce, napríklad vo forme balzamu na pery. Neviem ako vy, ale ja som na balzamoch na pery závislá a dostala som chuť na niečo osviežujúce :) Na schladenie je mäta dokonalá! Aby jej však nebolo smutno, rozhodla som sa ju skombinovať s mojim obľúbeným grepom – a že im to spolu svedčí ;)


Suché a popraskané pery? Takto si s nimi poradíte

Suché a popraskané pery? Takto si s nimi poradíte

Mnohých ľudí trápia najmä v zime suché a popraskané pery. Nie je to len estetický problém, môžu byť predzvesťou vážnejšieho ochorenia a navyše aj bolia. Poradíme vám, ako tomu predísť.