Darček zadarmo

Ku každej objednávke, bez ohľadu na hodnotu objednávky, dostanete od nás darček zadarmo! Darček dostanete automaticky, nemusíte pre to urobiť nič. Pre mesiac november je to:

Darček zadarmo

Tuhý telový balzam Čokoláda a mäta

Zbavte sa stresu z Vianoc s naším povzbudzujúcim tuhým telovým balzamom Čokoláda s mätou. Ide o prírodný produkt s jemným peelingovým účinkom, ktorý Vašu pleť hydratuje, zbavuje odumretých buniek, jemne tónuje pokožku a zároveň poteší Vaše zmysly sviežou, povzbudzujúcou vôňou.

Spôsob použitia: jemnými krúživými pohybmi balzamom prechádzajte po vlhkej pokožky tela (najideálnejšie v sprche), zvyšky kávy následne opláchnite vodou.

Zloženie: nerafinované 100%-tné bambucké maslo, bio kakaové maslo, kakaový prášok, mletá káva, éterický olej Mäta kučeravá.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte, na suchom, chladnom mieste (najideálnejšie v chladničke). Balzam vonia a vyzerá ako čokoládový bonbón, preto ho uchovávajte mimo dosah detí!

Dátum spotreby: 01/2019

Poradíme vám

Poradíme vám

o našich výrobkoch vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Darček zadarmo

Darček zadarmo

k objednávke v hodnote 60€ a viac vám pribalíme darček zadarmo.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 50€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Tatra pay Visa electron Visa Meastro card Maestro card Discover Dinners club