Alma

Nikol a Šárka sú dve ženy, dve mamy, ktoré zdieľajú rovnaký názor na starostlivosť o seba, o deti, o jedlo a domácnosť. Milujú prírodu, bylinky, vône a aromaterapiu. A práve do týchto sfér sa obracajú pre riešenie všetkých problémov, ktoré ich alebo ich deti stretnú

Prírodnú kozmetiku začali vyrábať najprv doma pre seba, rodinu a neskôr ako darčeky pre kamarátov. Prirodzene prišla fáza zlepšovania stávajúcich receptúr a vymýšľanie nových, s veľkým nadšením. K tomu patrí navštevovanie workshopov, seminárov a čítanie množstvá kníh s touto tématikou. Šárka nakoniec dostala nápad o založení vlastnej značky. Sen sa stal realitou a prišli faktúry, tabuľky, legislatíva a postupne jej prestávali stačiť sily. V tom momente spoznala Nikol. A tak vzniklo priateľstvo, ktoré je srdcom Almy.

Krásu, ktorú v sebe príroda ukrýva, vám Alma chce odovzdať. Ukázať vám, že sa dá žiť bez chémie a syntetických látok. Že sa môžte krásne cítiť a vyzerať i bez konvenčnej či bežnej kozmetiky. Ale taktiež, ako je dôležitá kvalita a nie kvantita. Že nepotrebujete mať veľké množstvo masívne vyrábaných produktov, ktoré sú naviac neekologické. A ako je dôležité zamerať sa na pôvod a kvalitu použitých surovín. Pre nás i pre planétu.

V kozmetike Almy tak nájdete iba prírodné zložky, starostlivo vyberané s láskou. Všetko, čo Alma vytvorí, vzniká po dlhých debatách, konzultáciách a skúškach. Záleží im na tom, čo pre vás vytvoria. Pretože...

Alma je duša.

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay