Cosm'etika

Aj dekoratívna kozmetika môže byť prírodná! Dôkazom je pôvodne talianska značka Cosm´etika, ktorá sa vyrába v Miláne, no od roku 2012 je vo vlastníctve českého majiteľa. Značka je držiteľom certifikátu CPK, je to teda certifikovaná prírodná kozmetika. Okrem toho je držiteľom ochrannej známky Vegan registrovanej vo Vegan society. To znamená, že je vhodná aj pre vegánov alebo vegetariánov. A ako vlastne vznikol názov značky Cosm´etika? Ide o spojenie slov Cosmetic a Ethic.

Táto kozmetika spĺňa teda aj etické štandardy, je vyrábaná ekologicky šetrne a nie je testovaná na zvieratách. Cosm´etika predstavuje naozaj kvalitné a prírodné dekoratívne líčenie. Obsahuje totiž vysoký podiel sľudy, ktorá má v tenkej vrstve na pokožke vynikajúcu kryciu schopnosť. Okrem sľudy nájdete v tejto dekoratívnej kozmetike tiež arganový, jojobový a pupalkový olej, bambucké maslo a kvetinové vody napríklad zo šalvie, či harmančeka. Aj dekoratívna kozmetika môže byť teda kvalitná a pri aplikácii nezaťažovať pleť. Taká je napríklad paleta prírodných očných tieňov značky Cosm´etika.

Žiadna položka

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay