Filter

Leaders

LEADERS je profesionálna kórejská farmaceuticko - kozmetická značka s 10 ročným pôsobením v kozmetickom priemysle. Značka bola založená dermatológmi, ktorí získali svoje tituly na najlepšej univerzite v Južnej Kórei – Seoul National University.

Títo špecialisti skombinovali v značke LEADERS bezpečné a účinné zložky s cieľom pomôcť pacientom s ich kožnými problémami. Pri výrobe a zložení produktov uplatňujú poznatky získané z najnovších vedeckých výskumov. Pochopili dôležitosť krásnej pleti a dopad, akú má zdravá pleť na sebavedomie pacienta.

Pacienti, ktorí navštevujú kliniky spoločnosti LEADERS, požadovali domáce produkty na liečbu a ošetrenie ich pokožky po absolvovaní jednej z mnohých procedúr, ktoré značka LEADERS ponúka vo svojich luxusných medicínsko - kúpeľných zariadeniach. Výsledkom sú efektívne produkty s atraktívnou cenou, ktoré zanechajú vašu pleť so zdravým vhľadom a obnovia vaše sebavedomie.

0 € 10 €

Maska Wrinkle -Tox 25 ml

(1)
Nie je na sklade
3,50 €

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay