Mydlo z farmy

Na rodinnej farme vo Zvolene sa ručne vyrábajú prírodné mydlá s obsahom kozieho mlieka. Na farme chovajú svoje vlastné kozičky, ktoré sa pasú vo vysokohorskej oblasti a dodávajú kvalitné čerstvé mlieko. Čerstvé kozie mlieko sa spracúva do hodiny a je kontrolovaná jeho kvalita.

Pri mydlách tejto značky máte záruku, že používajú kvalitné zložky a zaujímajú sa o ich pôvod a spracovanie. Mydlá sú vyrábané metódou za studena aby sa zachovalo čo najviac výživných látok. V mydlách okrem kozieho mlieka nájdete extra panenský olivový olej lisovaný za studena, kokosový olej, bio slnečnicový olej zo Žitného ostrova a palmový olej. Palmový olej tvorí 5 -10% z obsahu mydla, je certifikovaný a pochádza z udržateľného hospodárstva v Kolumbii v rámci programu RSPO. Dobrou správou však je, že Mydlo z Farmy už čoskoro nebude obsahovať ani takýto palmový olej. Mydlá z Farmy sú plné byliniek a rastliniek zo slovenských hôr ako i esenciálnych olejov. Kozie mydlá sú balého jednoducho v recyklovateľných obaloch.

Mydlo z kozieho mlieka neobsahuje umelé vône, živočišné tuky alebo chemické látky, ktoré zaťažujú pleť alebo životné prostredie.

Prajeme príjemný zážitok pri používaní týchto slovenských mydiel.

Žiadna položka

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay