Nyno

Ručne vyrábané slovenské mydla z východného slovenska vznikajú v obci Hažín v Michalovskom okrese. V týchto mydlách, nájdete rastlinné oleje, maslá, bylinky a éterické oleje. Mydlá neobsahujú žiadne živočíšne tuky.

Zvláštnosťou týchto mydiel je, že v nich nie sú použité žiadne farbivá t.j. ani tie potravinové ale z tohto dôvodu farba mydiel môže pri jednotlivých várkach jemne meniť. Výrobca zároveň v mydlách používa extra panenský olivový olej prípadne tento olej v bio kvalite, ktorý pochádza z Kréty - konkrétne z kláštora AGIA TRIAD.

Ďalšou významnou zložkou mydiel je bio panenský slnečnicový olej od slovenského výrobcu. Mydlá zatiaľ obsahujú i palmový olej, ktorý však už čoškoro bude nahradený kakaovým a bambuckým maslom. Balenie v celofáne bude nahradené papierovým balením.

Sme radi, že môžeme podporiť miestu ekonomiku a výrobu mydiel v našom okrese. Ďalším dôvodom podpory tohto výrobcu je i to, že z každého zakúpeného mydla poukáže výrobca 5 centov na konto Ligy proti rakovine.

Žiadna položka

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay