6 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Úžasne aromatický kostihojový balzam, ktorý v sebe obsahuje zmes éterických olejov, bio eukalyptus, rozmarín a kostihoj s rimbabou obyčajnou. Ideálny na masírovanie unaveného chrbta a krku, preťažených prstov a palcov, kolien a členkov. Viac

Akamuti

Produkt už nie je v ponuke

(2)

Náhradný produkt

Rozmarín - telový a masážny olej 100 ml

(1)
Produkt už nie je v ponuke
6 € 8 €

Tento balzam sa môže taktiež použiť na zahriate studených a napätých častí tela. Kostihoj obsahuje vysoký podiel alantoínu, ktorý podporuje liečbu.

Zloženie: olej zo sladkej mandle (Prunus dulcis), bio olivový olej (Olea europa), bio včelí vosk (Cera alba), kostihoj lekársky (Symphytum officinalis), rimbaba obyčajná (Tanacetum parthenmium), rozmarín (Rosmarinus officinalis), bio éterický olej eukalyptus (Eucalyptus globulus), éterický olej rozmarín (Rosmarinus officinalis).

Spôsob použitia: nanášajte čistými prstami a dobre vmasírujte do pokožky tak často ako je potrebné. Balzam je veľmi bohatý takže stačí naniesť len malé množstvo. Odporúčame si pred aplikáciou urobiť kožný test citlivosti pokožky a to nanesením malého množstva balzamu do lakťovej jamky.

Poradíme vám

Poradíme vám

o našich výrobkoch vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 40€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Tatra pay Visa electron Visa Meastro card Maestro card Discover Dinners club