9 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Bio baobabový olej obsahuje vysoké množstvo vitamínu C a antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred voľnými radikálmi a predčasným starnutím. Viac

Huiles & Sens

Nie je na sklade

Certifikát Cosmebio

Bio baobabový olej sa lisuje z plodov baobabovníka afrického (Adansonia digitata), ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom vitamínu C, antioxidantov a esenciálnych mastných kyselín. Olej sa získava lisovaním sušených semien plodov, ktoré sú bohaté na olejové kyseliny a ďalšie účinné látky.

Baobabový olej má mnoho výhod pre pleť i vlasy. Jeho pravidelné používanie môže pomôcť zlepšiť hydratáciu pokožky, zvýšiť jej elasticitu a napomôcť hojeniu rán a popálenín. Okrem toho môže mať aj antioxidačné účinky, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred voľnými radikálmi a predčasným starnutím.

Baobabový olej sa tiež často používa na ošetrenie suchých a poškodených vlasov. Jeho vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín a vitamínov pomáha hydratovať vlasy, zlepšiť ich elasticitu a bojovať proti lámavosti a krehkosti.

Bio baobabový olej je čistý a prírodný produkt, ktorý je šetrný k pokožke i k životnému prostrediu. Jeho používanie je vhodné pre každého, kto hľadá prírodnú a účinnú starostlivosť o svoju pleť a vlasy.

Ako vám použitie Bio baobabového oleja pomôže?

Zlepšuje hydratáciu, elasticitu a textúru pokožky, napomáha hojeniu rán a popálenín, a chrániť ju pred voľnými radikálmi a predčasným starnutím. Na vlasy má hydratačný a vyživujúci účinok, zlepšuje ich elasticitu, a pomáha v  boji proti ich lámavosti a krehkosti.

Čo Bio baobový olej nahradzuje?

Nahradíte ním hydratačné a vyživujúce krémy na tvár alebo telo, kondicionéry na vlasy, krémy na ruky a na nohy, produkty na odstraňovanie make-upu a masky na vlasy. 

Pre koho je tento výrobok určený?

Baobabový olej je vhodný pre ľudí s akýmkoľvek typom pokožky a vlasov, najmä pre tých, ktorí majú suchú, popraskanú alebo poškodenú pokožku a vlasy. Vhodný pre ľudí, ktorí hľadajú prírodné alternatívy k bežne dostupným výrobkom na starostlivosť o pleť a vlasy. 

Spôsob použitia: 

Nanesite pár kvapiek baobabového oleja na čistú a suchú pleť a jemne ho vtierajte do pokožky. Olej by mal pomôcť hydratovať a vyživovať vašu pleť.

Balenie: 

Olej je balený v sklenenej nádobke s plastovým dávkovačom a plastovým vrchnákom. Recyklujte vhodením do správnej nádoby na odpad.

Krajina pôvodu: 

Mali

Zloženie: 

Adansonia Digitata L.

Baobabový olej – zázračný olej pre vašu pleť a vlasy

Baobabový olej – zázračný olej pre vašu pleť a vlasy 16. 05. 2023 Publikované: 16. 05. 2023

Chcete získať zdravú a krásnu pleť prirodzenou cestou? Aby bola pokožka zdravá, potrebuje v prvom rade dostatok hydratácie a posilnenie zvnútra. Práve to jej zabezpečí babobab olej, ktorý je plný vitamínu C a antioxidantov. Čo je baobabový olej, odkiaľ pochádza a aké sú jeho účinky? 

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay