11 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Darčeková sada na výživu a farbenie blond až čiernych vlasov. Darčeková sada obsahuje prírodnú práškovú farbu pre dosiahnutie medeného zafarbenia vlasov a bezfarebný zábal na vlasy s bylinkami. Oba produkty sú balené v peknom darčekovom balení z prírodných materiálov.
Viac

Henné Color Paris

Na sklade

Ako vám použitie Darčekovej sady Cuivré Quinquina pomôže?

Prášková henna dodavá vašim vlasom ryšavý až tmavomedený odtieň (v závislosti na pôvodnej farbe vlasov) bez toho, aby vlasy zaťažovala a narúšala. Naopak, prášková farba z henny pri pravidelnom a častom používaním vlasy hĺbkovo regeneruje. Bezfarebný bylinkový zábal obsahuje okrem henny i žihľavu, tymián, rozmarín, senný list a ďalšie bylinky, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na vlasy a vlasovú pokožku.

Čo Darčeková sada Cuivré Quinquina nahradzuje?

Klasické chemické farby na vlasy, ktoré vlasy neošetrujú ale naopak pôsobia na princípe poškodenia vlasové obalu, aby sa dosiahlo trvalé zafarbenie vlasov. Zároveň v sade nájdete i vlasový zábal vhodný pre všetky typy vlasov, ktorý ozdravuje vlasovú pokožku a vlasy.

Pre koho je táto sada určená?

Prášková henna a zábal sú určené pre všetky typy vlasov a to najmä pre vlasy farby svetlohnedej až čiernej, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé.

Produkty, ktoré balíček obsahuje:

Medená henna na vlasyMedená prášková henna - pomáha opraviť a zahojiť praskliny vo vlase. Pomáha pri liečbe vlasových korienkov. Zabraňuje lámaniu vlasu a prinavracia vlasom lesk. Lieči väčšinu problémov s vlasmi a vlasovou pokožkou ako sú lupiny, suché vlasy atď. Taktiež chráni vlasy pred vonkajšími škodlivými vplyvmi ako aj pred vysúšaniu vlasov z dôvodu sušenia vlasov teplým vzduchom. Pomáha aj proti predčasnému šediveniu vlasov.

Quinquina, vlasový zábal s hennou a bylinkamiQuinquina bezfarebný bylinkový zábal na vlasy - posilňuje jemné, riedke a oslabené vlasy, zabraňuje lámaniu a štiepeniu vlasov a zamedzuje prílišnému masteniu vlasovej pokožky. Predchádza tvorbe lupín a zápalom vlasovej pokožky, zamedzuje nadmernému vypadávaniu vlasov a ich rednutiu. . Zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov a chráni pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Spevňuje vlasové korienky a podporuje rast vlasov pričom im prinavracia pevnosť, pružnosť, objem a lesk.

Spôsob použitia:

Prášková henna na vlasy - odporúčaný spôsob použitia nájdete v článku Výživa a krása vlasov pomocou henny

Bezfarebný bylinkový zábal na vlasy - odporúčaný spôsob nájdete v článku Vlasové zábaly s hennou

Balenie:

Oba produkty sú balené v papierovom sáčku a vonkajšia škatuľka je z kartónu.

Krajina pôvodu:

Francúzsko

Zloženie:

Prášková henna na vlasy - Lawsonia inermis, Sodium picramate

Bezfarebný bylinkový zábal na vlasy - Cinchona succirubra, Cassia italica, Rosmarinus officinalis, Thymus vulgaris, Betula alba, Urtica dioica, Lawsonia inermis

Výživa a krása vlasov pomocou henny

Výživa a krása vlasov pomocou henny 21. 09. 2015 Publikované: 21. 09. 2015

Pokiaľ vás nadchlo skrášľovanie pomocou prírodných produktov, ktoré vám prirodzeným spôsobom pomôžu pri starostlivosti o vlasy, ste na správnom mieste. Počuli ste už o Henne? Prečo sa o Henne toľko rozpráva a prečo je toľko odporúčaná? Prečo používať na farbenie vlasov práve Hennu?

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Vlasové zábaly s hennou

Vlasové zábaly s hennou 21. 09. 2015 Publikované: 21. 09. 2015

Vlasové zábaly z Henny zn Henné Color (Neutré a Quinquina) majú veľmi jednoduché použitie. Stačí zaliať horúcou vodou a naniesť na vlasy, kde ich necháte pôsobiť. Alebo si urobte relaxačnú chvíľku pre seba a svoje vlasy a pridajte k týmto Hennám bylinné nálevy alebo éterické oleje.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Ako si farbiť šedivé vlasy hennou

Ako si farbiť šedivé vlasy hennou 29. 03. 2017 Publikované: 29. 03. 2017

Rastlinku zvanú „Henna“ (Lawsonia inermis) vám určite nemusím nijako špeciálne predstavovať. Jej listy a stonky, vysušené a podrvené na prášok, už stáročia tvoria základ prírodného farbenia vlasov, pokožky a odevov. Nečudo, že mnohé kráľovné, princezné, či historicky významné ženy mali nádherné, husté a lesklé vlasy. Nepoznali totiž chémiu, ktorá pri dlhodobom používaní vedie k pravému opaku!

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Top 15 vlasových premien z našej henna galérie

Top 15 vlasových premien z našej henna galérie 19. 11. 2019 Publikované: 19. 11. 2019

Určite ste si všimli, že henna na vlasy je čoraz populárnejšia. Dokáže na vlasoch vyčarovať krásny farebný odtieň, zlepšiť ich stav a prispieť k rastu zdravých vlasov. Jednoducho, má na vlasy pozitívne účinky a je perfektnou alternatívou ku klasickým chemickým farbám na vlasy.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o našich výrobkoch vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay