4 body do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Esenciálny olej Kamilka rímska upokojuje a uvoľňuje vašu myseľ. Je prírodnou pomocou pri riešení kolísania nálad a celko navodí optimizmus a radosť.
Viac

Bionatural

Na sklade

Certifikát The International Fragrance Association (IFRA)

(7)

Esenciálny olej Kamilka rímska sa nestratí v žiadnej domácnosti. Je to jeden z olejov, ktorý sa odporúča aj pre menšie deti a postará sa o zdravé telo i myseľ. Keďže cena 100% éterického oleja z kamilky je veľmi vysoká, výrobca ponúka tento éterický olej riedení v 5% koncentrácii. Rozriedený je v hroznovom oleji avšak jeho vôňa je veľmi intenzívna.

Ako vám použitie Esenciálneho oleja Kamilka pomôže?

Kamilka pomôže pri nervovom napätí, migréne aj strese. Dokáže upokojiť a zastaviť kolísanie nálad. Oceníte ho aj pri zápalových ochorenia, uštipnutí od hmyzu, podráždenej pokožke a nepríjemných oparoch. Pri namiešaní s rastlinnými olejmi ideálna na suchú, popraskanú pokožku, pokožku zapálenú, podráždenú i na popáleniny.

Čo éterický olej Kamilka nahradzuje?

Pomôže pri nejednom psychickom alebo fyzickom probléme a tak nechýba v domácej lekárničke ako prvá pomoc.

Pre koho je tento výrobok určený?

Éterické oleje sú vhodné pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o ich terapeutické účinky alebo túžia po voňavom a krásnom domove prípadne do vlastnej domácej kozmetiky.

Spôsob použitia:

Nakvapkajte pár kvapiek esenciálneho oleja do krásneho difuzéra, odparovača alebo aromalampy. Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte neriedené na pokožku. V koncentrovanom stave dráždi oči, dýchacie cesty a pokožku.

Balenie:

tmavá sklenená fľaštička

Krajina pôvodu:

Anglicko

Zloženie:

éterický olej Rímska kamilka, hroznový olej

26. 10. 2020, 10:23

(7)

Ťažko sa hodnotí ako samostatný olej, ale v kombinacii s pačuli, levandulou, smrekom, citronelou výborný do nosného oleja na obklady a uz po treťom obklade tri dni po sebe , preukázateľne uľaví od bolesti kĺbov a artrózy. Ale hodnotím len tuto odskúšanú zmes

Potrebujeme viac casu na transparentne vyjadrenie

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Aromaterapia na povzbudenie tela a mysle

Aromaterapia na povzbudenie tela a mysle 17. 03. 2020 Publikované: 17. 03. 2020

Poznáte aromaterapiu? Možno ste tento výraz počuli už mnoho krát. Ale netušíte, čo vlastne znamená. Aromaterapia je čosi ako prírodná medicína. Na liečenie využíva silu esenciálnych olejov. Tie pochádzajú z rastlín a majú úžasné účinky na ľudský organizmus. Mnohé z nich pôsobia antivírusovo, antibakteriálne, antifungálne, ovplyvňujú produkciu hormónov alebo pôsobia imunostimulačne.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay