4 body do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Prírodný, bezpečný a účinný spôsob, ako sa zbaviť nepríjemného zápachu a udržať si sviežosť počas celého dňa. 100% účinný!

Viac

Beroïa

Na sklade

(1)

Kryštálový minerálny dezodorant je vynikajúci prírodný produkt, ktorý vám pomôže udržať sviežosť a zamedziť nepríjemnému zápachu počas dňa. Tento dezodorant je vyrobený z minerálu, ktorý je známy svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami.

Jedným z hlavných benefitov tohto dezodorantu, je jeho schopnosť potláčať baktérie, ktoré spôsobujú zápach. Kryštálový dezodorant neobsahuje žiadne syntetické látky, parabény ani hliník, čo ho robí vhodným pre tých, ktorí preferujú prírodné a bezpečné produkty. Je vhodný aj pre ľudí so citlivou pokožkou, pretože neobsahuje žiadne potenciálne dráždivé zložky.

Aplikácia tohto dezodorantu je jednoduchá. Stačí ho navlhčiť vodou a potom jemne naniesť na čistú pokožku podpazušia. Krystal sa rýchlo vstrebáva a vytvára tenkú, neviditeľnú vrstvu, ktorá zabraňuje vzniku baktérií a zápachu. Jeho účinnosť trvá počas celého dňa, čo znamená, že sa nemusíte obávať o svoju čerstvosť.

Okrem toho, kryštálový minerálny dezodorant je tiež ekologickou voľbou, pretože neobsahuje žiadne plastové obaly ani zbytočné chemické látky. Je veľmi ekonomický keďže vám vydrží až 1 rok, čo prispieva k udržateľnosti.

Zhrnuté, kryštálový minerálny dezodorant je prírodný, bezpečný a účinný spôsob, ako sa zbaviť nepríjemného zápachu a udržať si sviežosť počas celého dňa. Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam je to skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú alternatívu k syntetickým dezodorantom a chcú sa rozhodnúť pre prírodnú a udržateľnú voľbu.

Ako vám použitie Minerálneho kryštálového dezodorantu pomôže?

Okrem použitia ako dezodorant môžete použiť tento kameň na zastavenie krvácania a uzatváranie pórov nakoľko má adstringentné účinky. Táto vlastnosť je užitočná pri aplikácii po holení pokožky. Používa na i na hojenie menších rezov, škrabancov a poškodení kože. Využijete i ako dezinfekčný prostriedok, napríklad na čistenie rán, odrenín alebo poštípania hmyzom.

Čo Minerálny kryštálový dezodorant nahradzuje?

Nahradí bežné dezodoranty avšak naviac neobsahuje zdraviu škodlivé látky. Nahradíte ním i produkty po holení alebo produkty na podporu hojenia pokožky. 

Pre koho je tento výrobok určený?

Podľa nášho názoru je tento produkt ideálny do každej lekárničky a kabelky. Proti poteniu nôh, podpazušia, rúk či po holení na upokojenie pokožky a na lepšie hojenie rán. 

Aktívne látky: 

Possium Alum - používali ho už egypťania a neskôr sa začal používať v čínskej a ajurvédskej medicíne. V minulosti sa používal na akné. V súčasnosti sa používa najmä v kozmetickom priemysle do dezodorantov či v potravinárskom priemysle ako súčasť práškov do pečiva. Používa sa napríklad i ako činidlo pri farbení látok.

Spôsob použitia: 

kameň navlhčite a potrite ním čistú pokožku podpazušia či nôh. V prípade potreby zopakujte počas dňa.

Balenie:

kameň je balený v jemnom papieri. Vrchný obal tvorí kartónová škatuľka

Krajina pôvodu: 

Filipíny

Zloženie:

POTASSIUM ALUM

12 dôvodov, prečo používať minerálny dezodorant

12 dôvodov, prečo používať minerálny dezodorant 13. 05. 2019 Publikované: 13. 05. 2019

Hľadáte deodorant, ktorý účinne zamedzí vzniku telesného pachu? Deodorant, ktorý nebude obsahovať „obávanú“ zložku alumínium chlorohydrát? V tom prípade vyskúšajte minerálny deodorant, ktorý je zdravšou a bezpečnejšou alternatívou klasických deodorantov, plných chémie.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

5 receptov na účinné domáce deodoranty

5 receptov na účinné domáce deodoranty 21. 09. 2015 Publikované: 21. 09. 2015

O tom, že pravidelné používanie antiperspirantov a deodorantov môže spôsobiť rakovinu prsníka, sa popísalo už mnoho. Ako je to v skutočnosti? Je pravda, že tieto kozmetické produkty sú pre naše telo škodlivé? V prvom rade je nutné vysvetliť si, aký je rozdiel medzi antiperspirantom a deodorantom.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Aké prírodné dezodoranty si môžete vybrať? Ponuka je naozaj pestrá

Aké prírodné dezodoranty si môžete vybrať? Ponuka je naozaj pestrá 29. 06. 2022 Publikované: 29. 06. 2022

Potenie je prirodzený jav, pri ktorom si naše telo reguluje teplotu a zbavuje sa toxických látok. Je to dôležitý proces, no nie vždy sa cítime príjemne, najmä ak ten pot cítime. Našťastie, prírodné dezodoranty sú voňavé, zdravé a nezabraňujú poteniu, ale zápachu.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Stojí používanie dezodorantov, či antiperspirantov naozaj za to?

Stojí používanie dezodorantov, či antiperspirantov naozaj za to? 21. 09. 2015 Publikované: 21. 09. 2015

Dezodoranty, či antiperspiranty používame na dennej báze takmer všetci. Telesný zápach je nepríjemný a preto sa ho snažíme eliminovať rôznymi spôsobmi a to najmä dezodorantmi.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Vyrobte si sami: prírodný dezodorant

Vyrobte si sami: prírodný dezodorant 21. 09. 2015 Publikované: 21. 09. 2015

Tradičné dezodoranty a antiperspiranty sú plné chemikálii a často aj tak nespĺňajú svoj účel, zbytočne dráždia pokožku a sú zdraviu škodlivé. V ponuke však nájdete už aj viacero druhov prírodných dezodorantov rôznych značiek. Ak sa vám však aj tak nechce študovať zloženie, vyrobte si dezodorant doma!

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

10 tipov na štípance od hmyzu [Infografika]

10 tipov na štípance od hmyzu [Infografika] 29. 08. 2019 Publikované: 29. 08. 2019

Leto je úžasné obdobie. Kúpaliská, grilovačky, večerné posedenia... Ale aj komáre, kliešte, včely, osy, pavúky a ďalší hmyz, ktorý práve v tomto období doslova číha na to, aby si mohol uštipnúť!

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay