6 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Olejový macerát so silnými protizápalovými účinkami. Pomáha znižovať tvorbu modrín, zmierňuje boľavé miesta, pôsobí ako svalový zahrievací prostriedok.Viac

Ellemental

Na sklade

Macerát kvetov arniky, v slnečnicovom oleji, obsahuje v lipidoch rozpustné zložky týchto kvetov. Pomáha bojovať proti prvým známkam starnutia pleti a vyživuje ju. 

Nezaobídete sa bez tohto oleja najmä ak športujete alebo máte problémy s pohybovým ústrojenstvom. Pomáha znižovať tvorbu modrín a uľahčuje ich vstrebávanie. Pomáha upokojovať a zmierňovať boľavé miesta, podporuje mikrocirkuláciu a pôsobí protizápalovo. Zahrieva svaly a pomáha ich uvoľňovať. 

Macerát z arniky 100 ml

Ako vám použitie Macerátu z arniky pomôže?

Môžete používať samostatne alebo v kombinácii s rôznymi rastlinnými alebo esenciálnymi olejmi najmä na prípravky na starostlivosť o pokožku pri pomliaždeninách, úderoch, pomliaždeninách, svalových a kĺbových ťažkostiach, reumatizme, artritíde, stuhnutosti a bolesti svalov.

Čo Macerát z arniky  nahradzuje?

Nahradí produkty na starostlivosť o pohybové ústrojenstvo.

Pre koho je tento výrobok určený?

Macerát je vhodný pre všetky typy pokožky. Predstavuje univerzálny prostriedok na masáž po námahe, cvičení, pred a po športe. 

Aktívne látky:

Arnika - populárna pri holistickej liečbe bolesti tela spôsobenej traumou, chirurgickým zákrokom alebo zápalom. Štúdia zameraná na maratóncov ukázala, že tí, ktorí užívali arniku, zaznamenali bezprostredne po behu nižšiu bolestivosť svalov v porovnaní s tými, ktorí užívali placebo. Ďalší výskum preukázal, že arnika je účinnou alternatívou k NSAID (nesteroidným protizápalovým liekom) na poúrazovú a pooperačnú liečbu bolesti.

Dobre známa pre svoje použitie pri zmierňovaní opuchov, najmä ak je spôsobená podvrtnutím, natiahnutím svalov, bodnutím hmyzom alebo zlomeninami kostí. Javí ako užitočná pri liečbe bežných osteoartritických príznakov, ako sú bolesť a stuhnutosť kĺbov. Pomáha pri urýchľovaní hojenia modrín. Predpokladá sa, že stimuluje produkciu bielych krviniek, ktoré pomáhajú vylučovať preplnenú krv a tekutiny z postihnutej oblasti.

Macerát z arniky 100 ml

Spôsob použitia:

môžete aplikovať samostatne alebo v kombinácii s inými rastlinnými olemi, maslami a esenciálnymi olejmi. 

Upozornenie:

môže spôsobiť alergické reakcie u ľudí citlivých na astrovité rastliny. Neaplikujte priamo na otvorené rany a v blízkosti očí. 

Balenie:

olej je balený v nádobke z tmavého priehľadného plastu s hliníkovým uzáverom.

Krajina pôvodu: 

Veľká Británia

Zloženie:

Helianthus Annus Seed Oil, Arnica Montana Extract

10 tipov na štípance od hmyzu [Infografika]

10 tipov na štípance od hmyzu [Infografika] 29. 08. 2019 Publikované: 29. 08. 2019

Leto je úžasné obdobie. Kúpaliská, grilovačky, večerné posedenia... Ale aj komáre, kliešte, včely, osy, pavúky a ďalší hmyz, ktorý práve v tomto období doslova číha na to, aby si mohol uštipnúť!

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

DIY maska s matcha a neem proti starnutiu pleti

DIY maska s matcha a neem proti starnutiu pleti 13. 06. 2017 Publikované: 13. 06. 2017

Slnečné žiarenie, znečistené prostredie, fajčenie, pitie alkoholu, zlá životospráva no aj ďalšie faktory prispievajú k starnutiu pokožky. Keďže vekom sa už pomaly približujem k tridsiatke, téma starnutia pokožky ma začína zaujímať čím ďalej tým viac. Samozrejme na prevenciu nikdy nie je priskoro :) K tomu je moja pleť aj problematická a len tak hocičo na ňu nezaberie. Preto som do tejto masky zahrnula moje obľúbené prísady, ktoré prospejú rôznym typom pokožky.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Ako spomaliť starnutie pleti s olejmi

Ako spomaliť starnutie pleti s olejmi 19. 05. 2017 Publikované: 19. 05. 2017

Tento rok začala jar trošku zhurta. Prišlo nevídane teplé obdobie, ale ako rýchlo začalo, tak aj skončilo :) Mám ale taký pocit, že sa jar a už vlastne už aj leto opäť pomaly vracia. A tak je teraz ten správny čas pretriediť obsah kozmetickej poličky a nájsť novú inšpiráciu v starostlivosti o pleť. Správne vybraný pleťový olej spomalí starnutie, pokožku jemne vyhladí a dodá jej svieži jas.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay