2 body do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Vaňa plná teplej vody, v ruke pohár vína, príjemné svetlo sviečok a vo vani šumivá bomba Mango. Ideálna kombinácia pre večerný relax. Viac

L´Orient Cosmetique Naturel

Nie je na sklade

Vegan

Doprajte si zaručený pocit úľavy, upokojenia a relaxácie so šumivou bombou Mango. Kombinácia škrobu, kyseliny citrónovej, sójového, hroznového a avokádového oleja s éterickými olejmi. Po takomto aromatickom kúpeli budete oddýchnutí a vaša pleť bude jemná, hebká a hlboko vyživená.

Ako vám použitie Šumivej bomby Mango pomôže?

Škrob v tejto šumivej bombe má upokojujúci a vyživujúci účinok na pokožku. Kyselina citrónová pomôže pokožku zjemniť a rozjasniť. Rastlinné a éterické oleje poskytujú pokožke výbornú hydratáciu.

Čo Šumiva bomba Mango nahradzuje?

Ak práve nemáte chuť na kúpeľovú penu alebo soľ do kúpeľa tak alternatívnym produktom je práve šumivka do kúpeľa. Po vložení do kúpeľa vyvolá “jacuzzi” efekt (bublinkuje), prevonia vašu pokožku a pomôže uvoľniť sa.

Pre koho je tento výrobok určený?

Odporúčame pre všetkých, ktorí milujú aromatický kúpeľ a vôňu exotického ovocia. Takáto vôňa pôsobí pozitívne a optimisticky. Neodporúčame pre ľudí s veľmi citlivou pleťou nakoľko táto šumivá bomba obsahuje éterické oleje.

Spôsob použitia:

Kúpeľovú guľu vhoďte do vane naplnenej teplou vodou. Počkajte, kým sa guľa úplne rozpustí. Ponorte sa do aromatického kúpeľa aspoň na 20 minút.

Balenie:

Šumivá bomba je balená v plastovej fólii.

Krajina pôvodu:

Poľsko

Zloženie:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Dextrin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aqua, Betaine, Bht, Cl 42090.

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay