11 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

100% prírodná masť s včelou materskou kašičkou a rastlinnými olejmi, ktoré pomáhajú redukovať jazvy, strie, stopy po popáleninách a hĺbkovo hydratujú.
Viac

Nie je na sklade

Na posvätnej hore Athos, najčistejšom mieste na planéte, vyhlásenom v roku 1998 za svetové dedičstvo UNESCO, sú dermatologické choroby po stáročia neznáme! Tajomstvom Masti na jazvy, strie a popáleniny zn. Athos je jedinečná zmes prírodných a divorastúcich surovín z ktorých sa získavajú zložky najvyššej kvality ako sú čistá materská kašička, cistový olej, olej z lieskových orechov, mrkvový olej, olej zo senovky gréckej,  včelí vosk a citrónový esenciálny olej

Masť obsahuje výnimočné zložky získané z panenskej prírody Athosu. Redukuje jazvy, strie, stopy po popáleninách a hlboko hydratuje pokožku. Po tom, čo uvidíte účinky od úplne prvej aplikácie, určite túto masť odporučíte ostatným a zamilujete si ju! Prvýkrát bola vyrobená v 10. storočí na Svätej hore Athos výhradne pre byzantské cisárske rodiny. Receptúra ​​zostala nezmenená už viac ako 1000 rokov.

Čistá, posvätná, prirodzená, nedotknutá civilizáciou a bez znečistenia miestnej fauny a flóry je oblasť posvätnej hory Athos. Práve tu mnísi zbierajú prírodné zložky z ktorých ručne vyrábajú masti a mydlá vysokej kvality zn. Athos. Vyrábajú ich podľa starých receptúr založených na predpisoch slávneho Hippokrata, otca medicíny. Všetky zložky sa zbierajú a spracovávajú ručne priamo miestnými mníchmi keďže na ostrove sa nenachádzajú žiadne poľnohospodárske stroje.

Ako vám použitie Masti na jazvy, strie a popáleniny pomôže?

Vďaka materskej kašičke má masť hojacie účinky na pokožku. Cistusový olej zas podporuje boj proti zápalu a pôsobí antimikrobiálne. Mrkvový olej je bohatý na vitamín A a antioxidanty, ktoré pokožku vyživujú a chránia. Zvyšné zložky podporujú jej hĺbkovú hydratáciu. Masť celkovo pôsobí na regeneráciu pokožky a na zlepšenie jej stavu. 

Čo Masť na jazvy, strie a popáleniny nahradzuje?

Nahradí nočný krém, telový krém ale i produkty na jazvy, strie a popáleniny. Naviac má 100% prírodné zloženie. 

Pre koho je tento výrobok určený?

Odporúčame na všetky typy pleti a najmä na problémy so striami, rôznymi jazvami alebo škvrnami po popáleninách. 

Aktívne látky: 

Včelia materská kašička - účinky na spomalenie starnutia pleti, veľmi dobré hydratačnú vlastnoti, pomáha liečiť rany a poskytuje pleti výživu. Obsahuje komplex vitamínov B, aminokyselín, mastných kyselín, minerálov a enzýmov. Má prirodzené antibiotické a antibakteriálne účinky.

Cistový olej - získava z rastliny Cistus ladanifer a má povestné antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti. Môže sa používať na starostlivosť o pokožku, napríklad pri drobných poraneniach alebo podráždeniach.

Olej z lieskových orechov - ľahký, rýchlo sa vstrebávajúci olej, ktorý je bohatý na antioxidanty a esenciálne mastné kyseliny. Pomáha udržiavať pokožku hydratovanú a pružnú.

Mrkvový olej - lisovaný zo semien mrkvy. Pomáha regulovať produkciu kožného mazu, oživuje a rozžiaruje pleť, pomáha zmierniť začervenanie pleti spôsobené rosaceou. Má protivráskové účinky, pomáha upokojiť pokožku po opaľovaní a spálení, dodáva opálenej pokožke zlatistý tón.

Olej zo senovky gréckej - senovka grécka (Fenugreek) je rastlina s mnohými ľudovými použitiami v tradičnej medicíne. Je bohatá na vlákninu, vitamíny a minerály. Olej z tejto rastliny môže mať protizápalové a hydratačné účinky na pokožku.

Citrónový esenciálny olej - napína a tonizuje pleť, zmierňuje nadmernú tvorbu mazu, pôsobí pozitívne pri celulitíde a kŕčových žilách, zanecháva pleť hladkú, žiarivú a zdravú.

Spôsob použitia: 

Nechajte pôsobiť aspoň 30 minút denne. Následne môžete masť opláchnuť alebo nechať naďalej pôsobiť na pokožke. 

Balenie:

balené v hliníkovej v plechovke. Obal odporúčame hodiť do príslušnej nádoby na recykláciu.

Krajina pôvodu: 

Grécko

Zloženie:

materská včelia kašička 31%, cistusový olej 22%, olej z lieskových orechov 17%, mrkvový olej 10%, olej zo senovky gréckej 9%, včelí vosk 6%, esenciálny olej citrón 5%.

20 dôvodov, prečo začať používať nimbový olej hneď teraz! [Infografika]

20 dôvodov, prečo začať používať nimbový olej hneď teraz! [Infografika] 23. 05. 2022 Publikované: 23. 05. 2022

Poznáte nimbový olej? Ak nie, je najvyšší čas sa s ním zoznámiť. Nimbový olej má totiž mnoho pozitívnych vlastností. A v ajurvédskej medicíne sa používa už po celé stáročia. Pôsobí ako silný čistiaci prostriedok na pleť a liečivý prostriedok na vlasy. Má antimykotické, antibakteriálne, protivírusové a regeneračné vlastnosti. Prezradíme vám, prečo a ako by ste ho mali začať používať.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Najlepšie prírodné produkty na jazvy

Najlepšie prírodné prostriedky na jazvy 12. 01. 2022 Publikované: 12. 01. 2022

Jazvy vznikajú ako dôsledok zranení, po operácii, tie menšie aj po akné alebo kiahňach. Môžu byť estetickým problémom alebo pripomenú udalosti, pri ktorých vznikli. V lekárňach nájdete dosť krémov, ktoré sľubujú ich zmiernenie alebo úplné zahojenie. Príroda nám však ponúka aj iné alternatívy. Najlepšie prírodné prostriedky na jazvy máte možno doma aj teraz.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

DIY olejové sérum proti jazvám, striám a popraskanej pokožke

DIY olejové sérum proti jazvám, striám a popraskanej pokožke 13. 11. 2017 Publikované: 13. 11. 2017

Krásna a zdravá pokožka si vyžaduje každodennú starostlivosť a to nielen ak ju už postihnú nejaké problémy. V jeseni a zime pokožka trpí najmä prechodom zo studeného sychravého prostredia do prekúrených miestností so suchým vzduchom.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay