12 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

100% prírodná masť na regeneráciu pleti a stimuláciu tvorby kolagénu. Overená receptúra od 10. storočia na kožné problémy i pre žiarivú a mladistvú pleť. Viac

Na sklade

Na posvätnej hore Athos, najčistejšom mieste na planéte, vyhlásenom v roku 1998 za svetové dedičstvo UNESCO, sú dermatologické choroby po stáročia neznáme! Tajomstvom Masti na regeneráciu pleti zn. Athos je jedinečná zmes prírodných a divorastúcich surovín z ktorých sa získavajú zložky najvyššej kvality ako sú olej z brusníc, olej z granátového jablka, olej z vlašských orechov, vosk získaný od divokých včiel a olej z levandule.

Od pradávna ľudia považovali za najväčšie dary prírody plody ako sú brusnice, granátové jablko a vlašský orech. Hippokrates, otec medicíny, používal tieto tri zázračné ingrediencie vo všetkých svojich receptoch na liečenie kožných problémov.

V modernej dobe veda dokázala, že v skutočnosti sú jedným z najväčších zdrojov antioxidantov na svete. Antioxidanty ponúkajú obrovskú pomoc a podporu pleti pri regenerácii, oprave a stimulácii tvorby kolagénu, ktorý je životne dôležitý pre žiarivú, pevnú, svetlú a mladistvú pleť.

Čistá, posvätná, prirodzená, nedotknutá civilizáciou a bez znečistenia miestnej fauny a flóry je oblasť posvätnej hory Athos. Práve tu mnísi zbierajú prírodné zložky z ktorých ručne vyrábajú masti a mydlá vysokej kvality zn. Athos. Vyrábajú ich podľa 800 rokov starých receptúr založených na predpisoch slávneho Hippokrata, otca medicíny. Všetky zložky sa zbierajú a spracovávajú ručne priamo miestnými mníchmi keďže na ostrove sa nenachádzajú žiadne poľnohospodárske stroje.

Ako vám použitie Masti na regeneráciu pokožky pomôže?

Masť je ideálna na upokojenie prejavov rôznych kožných problémov spojených s presušenou pokožkou ako sú popraskaná a podráždená pokožka či ekzém. Odporúčame pre všetky typy pleti na pokožku tváre a tela. Ideálna i pre získanie žiarivej, pevnej a mladistvo vyzerajúcej pleti.

Čo Masť na regeneráciu pokožky nahradzuje?

Nahradí krém či balzam ale i masku na pokožku. Funguje i ako booster, dodá jej potrebné antioxidanty a zlepší jej vzhľad.

Pre koho je tento výrobok určený?

Vhodný pre všetky typy pleti, ktoré potrebujú trochu vzpruhy alebo majú rôzne kožné problémy ako napríklad dermatitídy, ekzém alebo začervenanie. Vhodná nielen na pokožku tváre ale i tela.

Aktívne látky:

Brusnicový olej a extrakt - bomba plná antioxidantov a minerálov. Obsahuje minerály, ktoré sú prospešné pre pokožku a vlasy, ako sú vápnik, železo, horčík, fosfor, draslík, sodík, zinok, meď, mangán a selén. Má silný regeneračný a omladzujúci účinok. Zabraňuje poškodeniu elastických vlákien v pokožke vplyvom nepriaznivých faktorov (UV žiarenie, baktérie, znečistenie, nevhodná strava). Upokojuje podráždenie pokožky pri psoriáze, atopickej dermatitíde a ekzémoch.

Olej a extrakt zo semien granátového jablka - stimuluje keratinocyty (veľké bunky vo vonkajšej vrstve pokožky) čím pomáha zvrátiť poškodenie pokožky, oživuje ju a dodáva mladistvý vzhľad. Obsahuje kyselinu puniciovú (omega 5 mastnú kyselinu), ktorá má silné protizápalové účinky a pôsobí i ako ochrana pred poškodením pokožky v dôsledku pôsobenia slnečného žiarenia. Upokojuje pokožku postihnutú ekzémom, psoriázou alebo i pokožku spálenú slnkom. Zmierňuje začervenanie a podráždenie pokožky, pomáha hojiť rany a regenerovať.

Olej z vlašských orechov - Hydratuje a spevňuje povrch pokožky, zabraňuje strate vody, chráni pred environmentálnym stresom, redukuje známky starnutia a odstraňuje šupinatú, dehydrovanú pokožku.

Éterický olej z levandule - má antifungálne, antiseptické, antidepresívne, upokojujúce, normalizujúce a harmonizujúce účinky. Pôsobí ako deodorant, harmonizuje, má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.

Spôsob použitia:

Nanáša sa na tvár a telo dvakrát týždenne jemnou masážou a nechá sa pôsobiť 20-30 minút. Voliteľne môžete opláchnuť vodou.

Balenie:

balené v hliníkovej v plechovke. Obal odporúčame hodiť do príslušnej nádoby na recykláciu.

Krajina pôvodu:

Grécko

Zloženie:

Extrakt z divých brusníc a olej zo semien 36 %, extrakt z granátového jablka a olej zo semien 32 %, čistý olej z vlašských orechov 22 %, včelí vosk 5 % a olej z divokej levandule 5 %

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay