11 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

100% prírodná masť s včelou materskou kašičkou, oslím mliekom a extraktom z hodvábu. Dodajte vlasom výživu, regenerujte ich a zastavte ich vypadávanie. Viac

Na sklade

Na posvätnej hore Athos, najčistejšom mieste na planéte, vyhlásenom v roku 1998 za svetové dedičstvo UNESCO, sú dermatologické choroby po stáročia neznáme! Tajomstvom Masti na starostlivosť o vlasy zn. Athos je jedinečná zmes prírodných a divorastúcich surovín, z ktorých sa získavajú zložky najvyššej kvality ako sú čistá materská kašička, oslie mlieko, mandľový olej, extrakt z hodvábu a éterický olej z mäty.

Masť na vlasy s prírodnými zložkami zložky najvyššej kvality, ktoré pomáhajú vyživovať, regenerovať a natrvalo zastaviť vypadávanie vlasov. Užitočná pre mužov ale i ženy. Masť je vyrobená podľa receptúry z 10. storočia, kedy sa táto masť začala vyrábať pre byzantské kráľovské rodiny. Vyskúšajte kvalitu overenú stáročiami.

Čistá, posvätná, prirodzená, nedotknutá civilizáciou a bez znečistenia miestnej fauny a flóry je oblasť posvätnej hory Athos. Práve tu mnísi zbierajú prírodné zložky z ktorých ručne vyrábajú masti a mydlá vysokej kvality zn. Athos. Vyrábajú ich podľa 800 rokov starých receptúr založených na predpisoch slávneho Hippokrata, otca medicíny. Všetky zložky sa zbierajú a spracovávajú ručne priamo miestnými mníchmi keďže na ostrove sa nenachádzajú žiadne poľnohospodárske stroje.

Ako vám použitie Masť na starostlivosť o vlasy pomôže?

Masť má ľahkú konzistenciu, pôsobí ako dobre roztierateľný krém a to vďaka osliemu mlieku. Má čerstvú mätovú vôňu, ktorá povzbudí cirkuláciu vo vlasovej pokožke. Ideálna ako ošetrenie vlasov pred ich umývaním teda ako regeneračná maska, ktorá im dodá lesk, hebkosť a pevnosť. Vlasy sú po použití tohto produktu vyživené a pevnejšie.

Čo Masť na starostlivosť o vlasy nahradzuje?

Nahradí rôzne masky na vlasy ale naviac má 100% prírodné zložky a účinky overené stáročiami.

Pre koho je tento výrobok určený?

Ideálny pre mužov a ženy, ktoré potrebujú spevniť a oživiť vlasy a predchádzať vypadávaniu vlasov.

Aktívne látky:

Včelia materská kašička - má veľmi dobré hydratačnú vlastnoti, pomáha liečiť rany a poskytuje pokožke výživu. Obsahuje komplex vitamínov B, aminokyselín, mastných kyselín, minerálov a enzýmov. Má prirodzené antibiotické a antibakteriálne účinky.

Oslie mlieko - výnimočná kombinácia kyselín a vitamínov A, E a omega 3 a 6 kyselín, ktoré sú efektívne pre regeneráciu pokožky a prevencii jej starnutia. Výrobky z oslieho mlieka sú ideálne na pokožku postihnutú lupienkov, ekzémami alebo akné.

Mandľový olej - obsahuje nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny A, B1, B2, B6, D a E. Pokožku výborne hydratuje, takže je následne po použití hladká a napnutá. Olej upokojuje začervenanú a podráždenú pleť.

Hodváb - hodvábne peptidy prenikajú do vlasovej cibuľky a vyživujú ju od korienkov nahor. Zvlhčuje a vyživuje každý prameň vlasov a vytvára ochranný štít okolo pokožky hlavy, čím omladzuje poškodené pramene a udržuje ich lesklé.

Mäta - pomáha s kožnými infekciami nakoľko má protizápalový účinok. Má chladivý účinok na pokožku takže pomáha upokojiť podráždenie a zápal.

Spôsob použitia:

Dvakrát týždenne jemne vmasírujte do vlasovej pokožky a nechajte pôsobiť 5-10 minút. Potom opláchnite vodou.

Balenie:

balené v hliníkovej v plechovke. Obal odporúčame hodiť do príslušnej nádoby na recykláciu.

Krajina pôvodu:

Grécko

Zloženie:

včelia materská kašička 42 %, oslie mlieko 31 %, olej z divokých mandlí 12 %, extrakt z hodvábu 10 % a olej z mäty piepornej 5 %.

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay