10 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

100% prírodná masť s olejom z divých gaštanov,včelou kašičkou a olejom z vlašských orechov pomáha znižovať zápal a bolesť kĺbov a svalov. Má protireumatické účinky. Viac

Nie je na sklade

(6)

Tajomstvom tejto masti je jedinečná zmes prírodných a divorastúcich surovín z ktorých sa získavajú zložky najvyššej kvality ako sú čistá materská kašička, olej z divých gaštanov, olej z vlašských orechov a olej z divo rastúcej levandule.

Masť účinné pomáha nielen pri bolestiach a zápaloch svalov a kĺbov, ale zlepšuje i prekrvenie v postihnutých oblastiach. Má zároveň i protireumatické účinky a pomáha zmierňovať príznaky artritídy.

Čistá, posvätná, prirodzená, nedotknutá civilizáciou a bez znečistenia miestnej fauny a flóry je oblasť posvätnej hory Athos. Práve tu mnísi zbierajú prírodné zložky z ktorých ručne vyrábajú masti a mydlá vysokej kvality zn. Athos. Vyrábajú ich podľa 800 rokov starých receptúr založených na predpisoch slávneho Hippokrata, otca medicíny. Všetky zložky sa zbierajú a spracovávajú ručne priamo miestnými mníchmi keďže na ostrove sa nenachádzajú žiadne poľnohospodárske stroje.

Masť proti zn. Athos je 100% prírodná, ručne vyrábaná, bez obsahu pridaných chemických látok a konzervantov takže dátum spotreby je do 6 mesiacov od dátumu výroby!

Ako vám Masti proti artritíde a reumatickým bolestiam pomôže?

Ak trpíte reumatickým bolesťami alebo vás len proste bolia kĺby a svaly od nadmernej námahy tak vrelo odporúčame túto masť. Olej z gaštana pomáha pri bolestiach, opuchoch, zápaloch a zlepšuje prekrvenie takže vám prinesie úľavu práve pri takýchto ťažkostiach.

Čo Masť proti artritíde a reumatickým bolestiam nahradzuje?

Nahradí rôzne gély alebo krémy na bolesť svalov a kĺbov. Jeho výhodou je čerstvosť a 100% prírodné zloženie bez pridaných chemických látok a konzervantov.

Pre koho je tento výrobok určený?

Pre všetkých, ktorí trpia bolesťami končatín spôsobenými artritídou, reumou alebo nadmernou námahou.

Aktívne látky:

Olej z gaštana - môže pomáhať pri opuchoch nôh, pri kŕčoch nôh, bolesti nôh, pri krčových žilách, vredoch na nohách a pri pocite slabých nôh. Pomáha zlepšiť prekrvenie nôh a pôsobí protizápalovo.

Včelia materská kašička - účinky na spomalenie starnutia pleti, veľmi dobré hydratačnú vlastnoti, pomáha liečiť rany a poskytuje pleti výživu. Obsahuje komplex vitamínov B, aminokyselín, mastných kyselín, minerálov a enzýmov. Má prirodzené antibiotické a antibakteriálne účinky.

Olej z vlašských orechov - má protizápalové účinky. Pri vonkajšej aplikácii na bolestivé kĺby a svaly môže pomôcť znížiť zápal a bolesť v mieste aplikácie.

Olej z levandule - má antifungálne, antiseptické, antidepresívne, upokojujúce, normalizujúce a harmonizujúce účinky. Pôsobí ako deodorant, harmonizuje, má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.

Spôsob použitia:

aplikujte 1x denne na postihnuté miesto jemnou masážou po dobu 5-10 min.

Balenie:

balené v hliníkovej v plechovke. Obal odporúčame hodiť do príslušnej nádoby na recykláciu.

Krajina pôvodu:

Grécko

Zloženie:

olej z divorastúcich gaštanov 34%, včelia kašička 27%, olej z vlašských orechov 19%, včelí vosk 11%, olej z divorastúcej levandule 9%.

12. 04. 2023, 15:55

(6)

Používam ju takmer denne. Natieram si ňou zápästia a malé kĺbiky na rukách a takisto aj nárty na nohách. Pokožka zostáva
pekne vyhladená. Pomáha mi pri reumatických bolestiach spolu s torusom z Orinu.

Pomaly vsiakne do pokožky, musíte dlho čakať, kým sa môžete obliecť.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

06. 03. 2022, 16:53

(6)

Hladký, príjemný balzam na jemnú masáž boľavých kĺbov, používam ho na boľavé kolienko, ktoré niekedy štrajkuje. Balzam sa rýchlo sa vstrebáva, veľmi príjemne hydratuje a nezanecháva mastnú pokožku. Po niekoľkých masážach s týmto balzamom bolesť môjho kolena zatiaľ stále ustúpila. Vonia za levanduľovým esenciálnym olejom. Som s ním spokojná. viac

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay