3 body do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Prírodné mydlo Alep sa podobá na marseillské mydlo. Pochádza zo Sýrie a obsahuje vzácny vavrínový olej, ktorý môžete poznať aj ako olej z bobkových listov.
Viac

Jannap

Nie je na sklade

(8)

Obsahuje olivový olej a olej z bobkových listov, vďaka ktorým je mydlo Alep vhodné aj pre veľmi citlivú a suchú pleť, pleť so sklonom k alergii alebo postihnutú psoriázou. Môžete ho použiť aj na citlivú pokožku našich najmenších a vhodné je aj na umývanie vlasov. Po použití budú vlasy čisté, lesklé a pevné, budú mať prirodzený objem. Pomôže aj pri problémoch s lupinami a svrbiacou pokožkou hlavy.

Mydlo Alep je 100% prírodné a biodegradabilné, teda je rozložiteľné a ekologické. Vybrať si môžete mydlo Alep s rôznym podielom oleja z bobkových listov (od 10% do 40%). Cena mydla sa tak líši v závislosti od množstva oleja, ktoré mydlo obsahuje. Čím viac oleja z bobkových listov v mydle Alep je, tým má silnejší protivírusový, protihubovitý a protisvrbivý účinok.

Ako vám použitie Mydla Alep s 10% obsahom vavrínového oleja pomôže?

Mydlo je vhodné na problémy s veľmi ciltivou, suchou, svrbiacou pokožkou, pokožkou postihnutou ekzémom alebo psoriázou a tiež na suchú vlasovú pokožku, ktorú trápia lupiny.

Čo Mydlo Alep s 10% obsahom vavrínového oleja nahradzuje?

Môžete ho používať ako mydielko na umývanie rúk, sprchový gél, namiesto peny na holenie aj ako šampón. Je ako stvorený na cestovanie alebo dovolenky, pretože so sebou nemusíte ťahať veľa kozmetiky a použije ho celá rodina.

Pre koho je tento výrobok určený?

Mydlo využije každý člen domácnosti, ale najlepšie je pre tých, ktorých trápi citlivá, svrbiaca pokožka a tiež suchá pokožka hlavy s lupinami.

Aktívne látky:

Olivový olej je známy pre svoje vyživujúce a hydratačné účinky. Môže ho používať aj tá najcitlivejšia pokožka a pomôže Vám pri ťažkostiach s ekzémom, akné aj svrbiacou pokožkou. Tento vysoko hydratačný olej má protizápalové účinky a obsahuje veľké množstvo antioxidantov.

Olej z bobkových listov má antibakteriálne a antifungálne účinky. Môžete ho vyskúšať aj na problémy s akné.

Spôsob použitia

Na umývanie tela a tváre ho použite ako klasické mydlo. Na umývanie vlasov ho vyskúšajte ako šampón. Najskôr vlasy namočte a mydlo do nich vmasírujte dovtedy, kým nevznikne pena. Umyte ich čistou vodou alebo vodou v kombinácii s octom (na 1L vody pridajte 1PL octa).

Balenie:

Mydlo dostanete zabalené v celofáne.

Krajina pôvodu:

Turecko

Zloženie:

olea europaea fruit oil, laurus nobilis leaf/steam oil, sodium hydroxide

10. 09. 2022, 10:59

(8)

Veľmi dobré mydlo na umývanie,nevysušuje pokožku

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

21. 07. 2021, 07:10

(8)

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

02. 09. 2020, 20:01

(8)

Toto mydlo odporucam, kto ma moc suchu plet. Mne pomohlo. Ziadne svrbenie a jemny pocit pokozky.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

11. 04. 2020, 12:12

(8)

jemné mydlo, zanecháva hydratovanú pokožku, použitie aj na holenie

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Mydlo Alep - pomocník nielen proti suchej pokožke [Recenzia]

Mydlo Alep - pomocník nielen proti suchej pokožke [Recenzia] 15. 11. 2018 Publikované: 15. 11. 2018

S prírodnými mydlami mám celkom bohaté skúsenosti. Vždy ak sa mi nejaké nové mydlo dostane do rúk, musím ho vyskúšať. Týmto spôsobom som zozbierala zopár skúseností, ktoré sa mi už mnohokrát pri kúpe mydla zišli. Avšak dnes som sa naučila niečo nové o mydle Alep a poradím vám aký je rozdiel medzi jednotlivými mydlami tohto typu a na čo ich môžete použiť.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Zázrak zvaný prírodné mydlo

Zázrak zvaný prírodné mydlo 24. 01. 2017 Publikované: 24. 01. 2017

Mydlo. Prírodný produkt, ktorý používali naši predkovia a jeho história sa datuje už pomaly od nepamäti. V súčasnosti však vo väčšine obchodov nájdete len samé umelé napodobeniny plné syntetických detergentov iritujúcich našu pokožku, konzervantov, farbív či vôní pochybného pôvodu. Prečo sme však zabudli na produkt, ktorí si naši starí rodičia ešte doteraz nevedia vynachváliť?

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Porovnanie prírodných mydiel. Ktoré si vybrať?

Porovnanie prírodných mydiel. Ktoré si vybrať? 30. 04. 2020 Publikované: 30. 04. 2020

Aj pre vás je mydlo synonymom vysušenej pokožky a neidentifikovateľného zápachu? Presne tak je to s väčšinou klasických tuhých mydiel. Obsahujú totiž syntetické konzervanty, arómy, farbivá a detergenty. Pokožku síce vyčistia, no zanechajú ju suchú a podráždenú. Mydlo však nemusí byť len takéto! Vyskúšajte prírodné mydlá a zmeníte názor.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay