3 body do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Mydlo Aloe vera je ručné vyrábané hydratačné mydlo s antioxidačnými účinkami. Vyrobené v Afrike so šťavou z aloe vera. Zažite s nami Afriku!
Viac

NaturaEqua

Nie je na sklade

Aloe vera použité v tomto mydle sa zbiera v záhrade rehoľných sestier misie Maison de l'Esperance (Dom Nádeje). Mydlo je vyrobené ručne, bez farbív a konzervantov a preto zafarbenie mydla ovplyvňujú výlučne len použité suroviny.

Zmäkčujúce Mydlo Aloe vera, ktoré obsahuje i glycerín - vedľajší produkt zmydelnenia olejov sa po namiešaní vyleje do drevenej formy vystlanej voskovým papierom a prikryje sa niekoľkými vrstvami látky. Mydlo sa nechá odpočívať 3 - 4 hodiny a následne sa ručne vyrezáva na požadovanú veľkosť. Každé mydlo je ručne opracované nožom. Po 3 týždňoch zrenia sa mydlo balí a ako bonus sa pridá malá mušlička znak Beninu, ktorá funguje ako akási “pečať pravosti”.

Kúpou Mydla Aloe vera pomáhate deťom v Benine

Kúpou tohto mydla prispejete na program organizovaný Inštitútom dcér Márie Pomocnice na boj proti obchodovaniu s ľuďmi a vykorisťovaniu mladistvých, najmä dievčat a chlapcov. Táto organizácia pôsobí priamo v Benine, ktoré čelí hospodárskej a finančnej kríze s vážnymi sociálnymi dôsledkami, čo z neho robí jednu z najchudobnejších krajín západnej Afriky.

Bez adekvátneho vzdelania a vážnej možnosti umiestnenia do zamestnania a sociálnej emancipácie sú deti posielané veľmi mladé na príležitostné, neisté práce a často na hranici zákonnosti alebo za ňu. Prax opúšťania maloletých detí, dokonca aj vo veľmi mladom veku, je veľmi rozšírená. Cieľom projektu je ponúknuť mladistvým konkrétnu pomoc na profesionálnej úrovni, najmä v oblasti školenia v oblasti výroby mydla a zlepšovania životných podmienok vďaka ekonomickej autonómii dievčat Viac informácii o tomto projekte nájdete tu http://www.fides.org

Ako vám použitie Mydla Aloe vera pomôže?

Jemne umyje pokožku a vďaka aloe vera ju i upokojuje. Má zvláštnu jemnú vôňu, ktorú mu dodávajú éterické oleje. Ďalším pozitívnym aspektom tohto mydla je, že pomáhate mladým ľuďom zmeniť svoj osud.

Čo Mydlo Aloe vera nahradzuje?

Nahradíte ním sprchový gél. Veľmi praktické malé balenie v ekologickom balení.

Pre koho je tento výrobok určený?

Odporúčame pre celú rodinu.

Aktívne látky:

Aloe vera - môže pomôcť pri starostlivosti o pleť s rôznymi problémami ako sú akné, ekzém alebo slnkom spálenej pokožky. Pôsobí protizápalovo, podporuje tvorbu kolagénu, urychľuje hojenie rán ale i spálenín a spomaľuje proces stárnutia.

Balenie:

Mydlo je balené v hnedom papieri a previazané je suchou trávou. Balenie je zabezpečené morskou mušličkou.

Krajina pôvodu:

Benin

Zloženie:

Elaeis guineensis (palmový) olej, aqua, listová šťava z aloe Barbadensis, hydroxid sodný, glycerín, kremičitan sodný, limonén *, citronellol *, geraniol *, parfum.

* prirodzená súčasť éterickým olejov

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay