3 body do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Mydlo Mrkva vyrobené v africkom Benine z mrkvového oleja pre hydratáciu a zjemnenie pokožky. Mrkvový olej pomáha udržiavať pleť zdravú a žiarivú. Zažite s nami Afriku!
Viac

NaturaEqua

Nie je na sklade

Mydlo je vyrobené ručne, bez farbív a konzervantov a preto zafarbenie mydla ovplyvňujú výlučne len použité suroviny. Zmäkčujúce Mydlo Mrkva, ktoré obsahuje i glycerín - vedľajší produkt zmydelnenia olejov sa po namiešaní vyleje do drevenej formy vystlanej voskovým papierom a prikryje sa niekoľkými vrstvami látky.

Mydlo sa nechá odpočívať 3 - 4 hodiny a následne sa ručne vyrezáva na požadovanú veľkosť. Každé mydlo je ručne opracované nožom. Po 3 týždňoch zrenia sa mydlo balí a ako bonus sa pridá malá mušlička znak Beninu, ktorá funguje ako akási “pečať pravosti”.

Kúpou Mydla Mrkva pomáhate deťom v Benine

Kúpou tohto mydla prispejete na program organizovaný Inštitútom dcér Márie Pomocnice na boj proti obchodovaniu s ľuďmi a vykorisťovaniu mladistvých, najmä dievčat a chlapcov. Táto organizácia pôsobí priamo v Benine, ktoré čelí hospodárskej a finančnej kríze s vážnymi sociálnymi dôsledkami, čo z neho robí jednu z najchudobnejších krajín západnej Afriky.

Bez adekvátneho vzdelania a vážnej možnosti umiestnenia do zamestnania a sociálnej emancipácie sú deti posielané veľmi mladé na príležitostné, neisté práce a často na hranici zákonnosti alebo za ňu. Prax opúšťania maloletých detí, dokonca aj vo veľmi mladom veku, je veľmi rozšírená. Cieľom projektu je ponúknuť mladistvým konkrétnu pomoc na profesionálnej úrovni, najmä v oblasti školenia v oblasti výroby mydla a zlepšovania životných podmienok vďaka ekonomickej autonómii dievčat Viac informácii o tomto projekte nájdete tu http://www.fides.org

Ako vám použitie Mydlo Mrkva pomôže?

Účinne pomáha umyť pokožku a vďaka mrkvovému oleju je jemné k pokožke, pomáha ju hydratovať a rozžiariť. Mrkvový olej je bohatý na vitamíny a má zjemňujúce účinky na pleť. Pomáha ošetrovať pokožku po opaľovaní, pomáha regulovať tvorbu kožného mazu a taktiež zmierniť prejavy Rosacei (začervenania pleti). Pôsobí i proti vráskam. Ďalším pozitívnym aspektom tohto mydla je, že jeho zakúpením pomáhate mladým ľuďom zmeniť svoj osud.

Čo Mydlo Mrkva nahradzuje?

Nahradíte ním sprchový gél. Veľmi praktické malé balenie v ekologickom balení.

Pre koho je tento výrobok určený?

Odporúčame pre celú rodinu.

Aktívne látky:

Mrkvový olej - lisovaný zo semien mkrvy. Pomáha regulovať produkciu kožného mazu, oživuje a rozžiaruje pleť, pomáha zmierniť začervenanie pleti spôsobené rosaeceou. Má protivráskové účinky, pomáha upokojiť pokožku po opaľovaní a spálení, dodáva opálenej pokožke zlatistý tón.

Spôsob použitia:

používajte ako klasické mydlo.

Balenie:

Mydlo je balené v hnedom papieri a previazané je suchou trávou. Balenie je zabezpečené morskou mušličkou.

Krajina pôvodu:

Benin

Zloženie:

Elaeis guineensis (palmový) olej, aqua, hydroxid sodný, Daucus carota sativa (Mrkvový olej), glycerín, kremičitan sodný, geraniol *, parfum.

* prirodzená súčasť éterických olejov

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay