9 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Pomáha zlepšovať elasticitu pokožky a znižuje degeneráciu kožných buniek. Predchádzajte predčasnému stsrnutiu a suchej pokožke s týmto maslom z Brazílie! Viac

Ellemental

Na sklade

(7)

Obsahuje rôzne fytosteroly (rastlinné estrogény) ideálne pre suchú a poškodenú pokožku, polyfenoly bojujúce proti voľným radikálom v tkanivách a mastné kyseliny na ochranu a hydratáciu pokožky. Maslo odporúčame na všetky typy pokožky, najmä však na pokožku suchú a poškodenú.

Dodáva pokožke mäkkosť a udržuje v nej vlhkosť. Pomáha zlepšovať elasticitu pokožky a znižuje degeneráciu kožných buniek, dodáva pokožke i flexibilitu a má protizápalové účinky. Ideálne na liečbu dermatitíd a podporuje samoliečivé procesy pokožky.

Maslo Cupucao

Maslo Cupuacu oceníte i v prípade, že sú vaše vlasy zničené, krepovité a lietajúce prípadne suché a zvlásť dobré je na kučeravé vlasy.

Odporúčame používať i do domácej kozmetiky ako sú balzamy na pery, mydlá, krémy, produkty na starostlivosť o vlasy a telové maslá. Vďaka vysokému podielu mastných kyselín zlepšuje stabilitu emulzií pričom ponúka možnosť hutnejšej zmesi bez toho, aby zmes bola tuhá.

Maslo Cupuacu je vhodnou rastlinnou alternatívou ktorá nahradzuje lanolín, pričom viaže 240% viac vlhkosti takže môžete použiť ako hydratačný prostriedok na pokožku.

Ako vám použitie Nerafinovaného masla Cupuacu pomôže?

Maslo má protizápalové, vyživujúce a zmäkčujúce účinky na pokožku. Pôsobi preventívne proti predčasnému starnutiu a chráni pokožku pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Pomáha obnoviť prirodzenú lipidovú bariéru pokožky, pomáha zadržiavať vlhkosť v pokožke a udržiava ju hydratovanú. Pomáha pokožku chrániť pred UV žiarením a obnoviť prirodzenú elasticitu pokožky. Zlepšuje poškodené, suché a lámavé vlasy. Pomáha chrániť vlasy pred vysušením.

Čo Nerafinované maslo Cupuacu nahradzuje?

Maslo Cupuacu plne nahradí váš telový krém, kondicionér na vlasy, balzam na pery, krém na ruky, na nohy a suché miesta, krém po holení a iné produkty na hydratáciu pokožky. Plne nahradí lanolín v domácich receptoch na kozmetiku.

Pre koho je tento výrobok určený?

Pre všetky typy pokožky najmä však na suchú, poškodenú pokožku, dermatitídy, na zničené vlasy, kučeravé vlasy, na lietajúce vlasy a suché vlasy.

Spôsob použitia:

Nanášajte podľa potreby na pokožku a vlasy.

Recept na telové maslo:

Maslá a oleje roztopíme vo vodnom kúpeli t.j. nad parou. Necháme vychladnúť na izbovú teplotu. Pridáme éterické oleje a striedavo vkladáme do mrazničky na 3 min a vyberáme pričom zmes 3 min. mixujeme. Mixujeme kým zmes nie je nadýchaná. Z tejto dávky získate dvojnásobný objem telového masla.

Balenie:

maslo je balené v tmavej plastovej nádobke s plastovým šrúbovacím vrchnákom. Po spotrebovaní masla vhoďte obal do príslušnej nádoby na recykláciu.

Krajina pôvodu:

Brazília

Zloženie:

Theobroma Grandiflorum Seed Butter 

24. 03. 2022, 13:52

(7)

Som spokojná

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

13. 09. 2017, 17:09

(7)

Vynikajuco hydratuje

Ziadne

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay