9 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Ajurvédske ručne vyrábané mydlo v prírodnom jútovom vrecúšku. Mydlo je namiešané z kokosového oleja a ajurvédskych bylín, ktoré mu dodávajú príjemnú exotickú a sviežu vôňu. Viac

Moroccan Natural

Produkt už nie je v ponuke

(1)

Náhradný produkt

Antibakteriálne účinky neemu (nimby) majú hlboko čistiaci efekt a zároveň jej sťahujúce účinky tónujú pokožku a dodávajú jej potrebnú výživu. Mydlo je ideálne na podráždenú a zapálenú pokožku, ktorú pomáha upokojiť.

Môžete ho používať i na umývanie vlasov v prípade, že trpíte podráždenou vlasovou pokožkou a lupinami. Mydlo je balené v praktickom prírodnom jútovom vrecúšku so suchým zipsom, ktoré môžete použiť ako pílingovú hubku. Vďaka takemuto pílingu s týmto vrecúškom povzbudíte prekrvenie vašej pokožky a odstránite odumreté kožné bunky.

Nimbové mydlo Moroccan Natural

Ako vám použitie Nimbového mydla pomôže?

Hlavne ide o mulfifunkčný produkt najmä pokiaľ trpíte podráždenou pokožkou a kupujete si viacero rôznych produktov. Ajurvédske bylinky vrátane nimby upokojujú podráždenú pokožku a zároveň si môžete vďaka tomuto mydlu pomôcť s lupinami či urobiť s vrecúškom kvalitný celotelový píling.

Čo Nimbové mydlo nahradzuje?

Plne ním nahradíte šampón, sprchový gél i pílingovú hubku.

Pre koho je tento výrobok určený?

Nimbové mydlo môžu používať všetky typy pokožky avšak určené je najmä pre podráždenú a začervenanú pokožku.

Aktívne látky:

Nimbové mydlo Moroccan NaturalNeem (Nimba) - o tejto rastline používanej najmä v ajurvéde sa už popísalo mnoho, avšak skúsime tro najhlavnejšie. Silné prírodné antibakteriálne a protilupinové tonikum prírodného zloženia, ktoré odstraňuje lupiny a pôsobí ako silné prírodné antiseptikum. Predchádza zápalom vlasovej pokožky a zmierňuje negatívne účinky znečisteného ovzdušia na pokožku. Prečítajte si o nej viac TU.

Spôsob použitia:

používať ako akékoľvek bežné mydlo.

Balenie:

nimbové mydlo je balené v prírodnom jútovom vrecúšku, ktorá sa zatvára vďaka suchému zipsu.

Krajina pôvodu:

Veľká Británia

Zloženie:

Azadirachta indica (Nimbový olej), Nenmeni Vaka (Albizia lebbeck Benth) (Konôpka), Ramachan Vetiveria zizanoides (Vetivér), Venga - Pterocarpus Marsupium (Santálovec), Cocos nutifera (Kokosový olej), Citrus Limon (Citrónový olej), Citrus Cinensis (Pomarančový olej).

Poradíme vám

Poradíme vám

o našich výrobkoch vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 40€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Tatra pay Visa electron Visa Meastro card Maestro card Discover Dinners club