6 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Tradičná peelingová rukavica, ktorá pomáha efektívne odstrániť odumreté kožné bunky a tým rozjasňuje a vyhladzuje pokožku. Súčasť tradičného marockého rituálu praktizovaného v tureckých kúpeľoch v kombinácii s čiernym mydlom.
Viac

L´Orient Cosmetique Naturel

Na sklade

(8)

Rukavica Kessa má exfoliačné účinky, ktoré sa využívajú v tradičnom skrášľovacom rituáli arabských žien. Vďaka výborne zvolenej úprave tkaniny, z ktorej je vyrobená táto rukavica, je masáž a zároveň i peeling celého tela jednoduchá. Tkanina má ryhy, ktoré pomáhajú otvoriť kožné póry a uvoľniť nečistoty, toxíny a odumreté kožné bunky bez toho, aby bola pokožka podráždená.

Pokožka po odstránení vrstvy odumretej pokožky prirodzene žiari. Pravidelné používanie tejto rukavice stimuluje cirkuláciu krvi a aktivitu kožných buniek a tým pomáha v boji proti celulitíde a vzniku pomarančovej pokožky. Taktiež pripravuje pokožku na použitie ďalších produktov starostlivosti o pokožku, ktoré sa vďaka peelingu s touto rukavicou lepšie vstrebávajú.

Zaujíma vás ako sa rukavica Kessa používa v tureckých kúpeľoch?

Chcete vidieť aké účinky môžete dosiahnuť s touto rukavicou doma?

Ako vám použitie Peelingovej rukavice Kessa pomôže?

Pomáha hĺbkovo vyčistiť pokožku a veľmi dobre odstraňuje odumreté kožné bunky i v hlbších vrstvách. Zároveň s peelingom si urobíte i revitalizačnú masáž pokožky, vďaka ktorej aktivujete regeneráciu kožných buniek, zlepšuje cirkuláciu krvi a pomáha predchádzať celulitíde.

Odstraňuje poškodené kožné bunky a pomáha v boji proti starnutiu pokožky. Pomáha zlepšovať vstrebávanie telových olejov, telový mliek a krémov. Znižuje vznik zarastených chĺpkov v pokožke.

Použitie tejto rukavice odporúčame i pred opaľovaním ako i pred depiláciou pokožky, či pred jej holením. Pomôže i pri odstraňovaní zhrubnutej pokožky a šupinách od psoriázy alebo ekzému.

Čo Peelingová rukavica Kessa nahradzuje?

Nahrádza niektoré produkty na peeling tela, ktoré nedokážu odstrániť kožné bunky v hlbších vrstvách.

Pre koho je tento výrobok určený?

Rukavica je vhodná pre všetky typy pokožky avšak neodporúčame používať pre deti, pretože majú veľmi jemnú pokožku.

Spôsob použitia:

1. Pripravte svoju pokožku na peeling a to tak, že si doprajete horúcu sprchu alebo kúpeľ, ktoré simulujú pobyt v saune alebo v tureckých kúpeľoch. Týmto zabezpečíte rozšírenie kožných pórov a prípravu pokožky na peeling.

2. Pred samotným použitím rukavice odporúčame použiť čierne mydlo, ktoré jemne ale účinne odstráni nečistoty z pokožky bez toho aby ju vysušilo. Použitie tohto mydla však nie je podmienkou použitia tejto rukavice. Mydlo nechajte pôsobiť 5 - 10 min alebo ak nepoužijete mydlo, tak pokožku len navlhčite.

3. Ešte kým je pokožka vlhká namočte rukavicu pod prúdom vody a pohybmi zhora-dole (krúživé pohyby neodporúčame - môžu podráždiť pokožku) masírujte pokožku. Zamerajte sa na suché miesta na pokožke ako sú lakte, kolená a päty. Pri zvyšku pokožky dávajte pozor, aby ste sa dlho nepohybovali na jednom mieste, pretože môže dôjsť k podráždeniu pokožky. Masírujte pokožku podľa potreby a zvyšky odumretej kože zmyte vlažnou vodou (aby sa uzavreli kožné póry).

4. V prípade, že chcete pokračovať v rituáli hammam tak pokožku zmyte veľmi teplou vodou. Aplikujte marocký íl Rhassoul, ktorý pomôže odstrániť toxíny z pokožky, dodá jej potrebné minerály a uzavrie kožné póry.

5. Rhassoul umyte vlažnou vodou, usušte ju a ideálne aplikujte arganový olej. Pokojne môžete použiť i svoje obľúbené telové mlieko, telový olej alebo iný rastlinný olej. Dôležité je pokožku vyživiť a vytvoril ochranný film na pokožke.

Balenie:

rukavica je v plastovom obale, ktorý je recyklovateľný. Po rozbalení vhoďte obal do príslušného kontajneru na recykláciu.

Krajina pôvodu:

Turecko

15. 02. 2023, 10:19

(8)

po použití s marockým č.mydlom pokažka príjemne hladká a na rukavici viditeľné zbytky.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

03. 02. 2023, 09:48

(8)

Žiadne.

Používam radšej lufu. Toto bol krok vedľa. Rukavica veľmi škriabe.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

25. 01. 2022, 21:37

(8)

Funguje :)

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

08. 12. 2020, 13:31

(8)

Skvelý peeling bez použitia akéhokoľvek produktu,dopļňa marockého čierne mydlo.

Žiadny

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Marocký hammam. Doprajte si ho aj doma

Marocký hammam. Doprajte si ho aj doma 27. 08. 2020 Publikované: 27. 08. 2020

Počuli ste už pojem hammam? Je to veľmi príjemná marocká tradícia, ktorú si však pokojne môžete dopriať aj vy, vo svojej vlastnej kúpeľni. Stačí, ak máte správnu kozmetiku a pomôcky. A marocké kúpele hammam si užije aj vaša pleť.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay