3 body do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Tradičná peelingová rukavica, ktorá pomáha efektívne odstrániť odumreté kožné bunky a tým rozjasňuje a vyhladzuje pokožku. Súčasť tradičného marockého rituálu praktizovaného v tureckých kúpeľoch v kombinácii s čiernym mydlom.
Viac

Jannap

Nie je na sklade

Rukavica Kessa má exfoliačné účinky, ktoré sa využívajú v tradičnom skrášľovacom rituáli arabských žien. Vďaka výborne zvolenej úprave tkaniny, z ktorej je vyrobená táto rukavica, je masáž a zároveň i peeling celého tela jednoduchá. Tkanina má ryhy, ktoré pomáhajú otvoriť kožné póry a uvoľniť nečistoty, toxíny a odumreté kožné bunky bez toho, aby bola pokožka podráždená.

Pokožka po odstránení vrstvy odumretej pokožky prirodzene žiari. Pravidelné používanie tejto rukavice stimuluje cirkuláciu krvi a aktivitu kožných buniek a tým pomáha v boji proti celulitíde a vzniku pomarančovej pokožky. Taktiež pripravuje pokožku na použitie ďalších produktov starostlivosti o pokožku, ktoré sa vďaka peelingu s touto rukavicou lepšie vstrebávajú.

Zaujíma vás ako sa rukavica Kessa používa v tureckých kúpeľoch?

Chcete vidieť aké účinky môžete dosiahnuť s touto rukavicou doma?

Ako vám použitie Peelingovej rukavice Kessa pomôže?

Pomáha hĺbkovo vyčistiť pokožku a veľmi dobre odstraňuje odumreté kožné bunky i v hlbších vrstvách. Zároveň s peelingom si urobíte i revitalizačnú masáž pokožky, vďaka ktorej aktivujete regeneráciu kožných buniek, zlepšuje cirkuláciu krvi a pomáha predchádzať celulitíde.

Odstraňuje poškodené kožné bunky a pomáha v boji proti starnutiu pokožky. Pomáha zlepšovať vstrebávanie telových olejov, telový mliek a krémov. Znižuje vznik zarastených chĺpkov v pokožke.

Použitie tejto rukavice odporúčame i pred opaľovaním ako i pred depiláciou pokožky, či pred jej holením. Pomôže i pri odstraňovaní zhrubnutej pokožky a šupinách od psoriázy alebo ekzému.

Čo Peelingová rukavica Kessa nahradzuje?

Nahrádza niektoré produkty na peeling tela, ktoré nedokážu odstrániť kožné bunky v hlbších vrstvách.

Pre koho je tento výrobok určený?

Rukavica je vhodná pre všetky typy pokožky avšak neodporúčame používať pre deti, pretože majú veľmi jemnú pokožku.

Spôsob použitia:

1. Pripravte svoju pokožku na peeling a to tak, že si doprajete horúcu sprchu alebo kúpeľ, ktoré simulujú pobyt v saune alebo v tureckých kúpeľoch. Týmto zabezpečíte rozšírenie kožných pórov a prípravu pokožky na peeling.

2. Pred samotným použitím rukavice odporúčame použiť čierne mydlo, ktoré jemne ale účinne odstráni nečistoty z pokožky bez toho aby ju vysušilo. Použitie tohto mydla však nie je podmienkou použitia tejto rukavice. Mydlo nechajte pôsobiť 5 - 10 min alebo ak nepoužijete mydlo, tak pokožku len navlhčite.

3. Ešte kým je pokožka vlhká namočte rukavicu pod prúdom vody a pohybmi zhora-dole (krúživé pohyby neodporúčame - môžu podráždiť pokožku) masírujte pokožku. Zamerajte sa na suché miesta na pokožke ako sú lakte, kolená a päty. Pri zvyšku pokožky dávajte pozor, aby ste sa dlho nepohybovali na jednom mieste, pretože môže dôjsť k podráždeniu pokožky. Masírujte pokožku podľa potreby a zvyšky odumretej kože zmyte vlažnou vodou (aby sa uzavreli kožné póry).

4. V prípade, že chcete pokračovať v rituáli hammam tak pokožku zmyte veľmi teplou vodou. Aplikujte marocký íl Rhassoul, ktorý pomôže odstrániť toxíny z pokožky, dodá jej potrebné minerály a uzavrie kožné póry.

5. Rhassoul umyte vlažnou vodou, usušte ju a ideálne aplikujte arganový olej. Pokojne môžete použiť i svoje obľúbené telové mlieko, telový olej alebo iný rastlinný olej. Dôležité je pokožku vyživiť a vytvoril ochranný film na pokožke.

Balenie:

rukavica je v plastovom obale, ktorý je recyklovateľný. Po rozbalení vhoďte obal do príslušného kontajneru na recykláciu.

Krajina pôvodu:

Turecko

Marocký hammam. Doprajte si ho aj doma

Marocký hammam. Doprajte si ho aj doma 27. 08. 2020 Publikované: 27. 08. 2020

Počuli ste už pojem hammam? Je to veľmi príjemná marocká tradícia, ktorú si však pokojne môžete dopriať aj vy, vo svojej vlastnej kúpeľni. Stačí, ak máte správnu kozmetiku a pomôcky. A marocké kúpele hammam si užije aj vaša pleť.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay