9 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Opaľovací krém vhodný i pre dojčatá a deti s bio slnečnicovým olejom, vitamínom C a oxidom zinočnatým, ktorý vytvára fyzickú bariéru chrániacu pred škodlivým slnečným žiarením. Bez vône Viac

Liebe die Natur

Nie je na sklade

Cruelty free and Vegan

(2)

Prírodný opaľovací krém vhodný pre všetky typy pleti, vrátane pokožky dojčiat a detí. Obsahuje minerálny slnečný filter v podobe oxidu zinočnatého a bio slnečnicový olej, ktorý pomáha udržiavať pokožku hydratovanú. 

Pri kozmetike Liebe die Natur máte istotu, že sa vo výrobkov nenachádzajú žiadne zložky živočíšneho pôvodu ale len čisto rastlinné zložky alebo zložky vyrobené z rastlín. Výrobky v sebe skrývajú kombináciu znalostí účinkov rôznych bylín s modernou vedou. Vo výrobkoch tejto značky je jednou zo zložiek je pramenitá voda z údolia Ötz. Všetky produkty tejto značky podliehajú certifikácii COSMOS pre prírodnú kozmetiku.

Ako vám použitie Prírodného opaľovacieho krému SPF 50 pomôže?

Vodeodolný opaľovací krém s vegánskym zložením je ideálny pre celú rodinu. Vďaka bio slnečnicovému oleju obsahuje vitamín E, ktorý chráni pred vonkajšími vplyvmi a podporuje regeneráciu pokožky poškodenú UV žiarením. 

Čo Prírodný opaľovací krém SPF 50 nahradzuje?

Nahradí bežné opaľovacie produkty, ktoré nie sú väčšinou na prírodnej báze. Preto je ideálnou voľbou ak vám záleží na zložení produktov, ktoré aplikujete na pokožku. 

Pre koho je tento výrobok určený?

Krém je vhodný pre celú rodinu a pre všetky typy pokožky. 

Aktívne látky: 

Bio slnečnicový olej - bohatý na vitamín E, vyživuje pleť a pomáha udržať rovnováhu medzi produkciou mazu a hydratáciou. Zároveň pleť ochraňuje pred vonkajšími vplyvmi.

Oxid zinočnatý - pôsobí ako minerálny filter, ktorý odráža slnečné lúče. Jeho výhodou je, že ostáva na povrchu pokožky a nedostáva sa do krvného obehu. 

Spôsob použitia: 

 • Pred tým ako vystavíte pokožku slnečnému žiareniu naneste opaľovací krém v dostatočnom množstve. Aplikácia malého množstva značne znižuje ochranný účinok.
 • Pre dlhotrvajúcu ochranu opakujte nanášanie krému v pravidelných intervaloch. Platí to najmä pri potení, po pobyte vo vode a utieraní uterákom.
 • Ani opaľovacie krémy s vysokým ochranným faktorom neponúkajú úplnú ochranu pred UV žiarením.
 • Vyhnite sa intenzívnemu poludňajšiemu slnku.
 • Napriek tomu, že používate opaľovací krém, vyhnite sa príliš dlhému pobytu na slnku. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu.
 • Používajte opaľovací krém s vysokým ochranným faktorom a ochranný odev.
 • Nadmerné opaľovanie predstavuje vážne zdravotné riziko! Akékoľvek spálenie slnkom spôsobuje trvalé poškodenie pokožky a je potrebné sa mu vyhnúť!
 • Pri kontakte s textíliami je možné ich zafarbenie.
 • Vďaka čisto minerálnemu slnečnému filtru môže pokožka pôsobiť bielo.
 • Vyhnite sa kontaktu s očami.
 • Pred použitím pretrepte!

Balenie: 

Krém je balený v plastovej tube s vrchnákom. 

Krajina pôvodu: 

Rakúsko

Zloženie: 

Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Zinc Oxide, Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Propanediol, Sorbitan Olivate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Isostearic Acid, Zinc Sulfate, Tocopherol, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, Bisabolol.

* certifikované zložky v z ekologického poľnohospodárstva

Starostlivosť o pokožku spálenú od slnka

Starostlivosť o pokožku spálenú od slnka 30. 07. 2019 Publikované: 30. 07. 2019

Ak vás pokožka začína na slniečku páliť, je červená a môže aj svrbieť, je to znak toho, že je spálená. Prvou pomocou je ukryť sa do tieňa a hneď potom začať s chladením pokožky. Okamžite pomôžu studené obklady, sprcha alebo regeneračný prípravok po opaľovaní.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Ako bojovať proti slnkom spálenej pokožke

Ako bojovať proti slnkom spálenej pokožke 27. 07. 2017 Publikované: 27. 07. 2017

Leto je v plnom prúde a s ním v neodmysliteľnej dvojici dovolenky pri mori, na kúpalisku, či vo všeobecnosti čas strávený na slnku, ktorý všetci tak milujeme. Veď čo je lepšie na lete, keď nie slniečko a pozitívne lúče, ktoré nielen zlepšia náladu aj pomôžu telu pri tvorbe vitamínu D, ktorý tak potrebujeme na kosti a mnoho ďalšieho?

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Ako ošetriť slnkom spálenú pokožku?

Ako ošetriť slnkom spálenú pokožku? 21. 09. 2015 Publikované: 21. 09. 2015

Aj keď je slnenie veľmi príjemné, občas môže spôsobiť problémy. Pozor si treba dávať najmä na hroziaci úpal. No nemenej nebezpečné sú i kožné choroby, spôsobené nadmerným slnením a tiež spálenie pleti. V takom prípade si pokožka vyžaduje okamžitú starostlivosť.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Slnečné žiarenie - čo by ste mali vedieť

Slnečné žiarenie - čo by ste mali vedieť 21. 09. 2015 Publikované: 21. 09. 2015

Slnko svieti a to nás láka aspoň na chvíľu vystrčiť naše končatiny na slnko a oddať sa teplým lúčom :) Či už aktívnejšie na bicykli, korčuliach, v bazéne, na pláži, či len pri odháňaní otravných komárov pri jazere ;) Okrem potrebnej dávky vitamínu D, je však naša pokožka vystavená UVA aj UVB žiareniu.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Pozor na zloženie opaľovacích krémov

Pozor na zloženie opaľovacích krémov 21. 09. 2015 Publikované: 21. 09. 2015

Leto je už v plnom prúde. Slnko svieti a veľa z nás nadšene trávi svoj voľný čas na čerstvom vzduchu. Či už chytáte slnečné lúče na horách, v bazéne alebo pri mori s koktejlom v ruke, je potrebné sa tiež zamyslieť nad koktejlom v podobe opaľovacích krémov, ktoré na seba natierame :)

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay