10 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Prírodný roll-on deodorant, ktorý získal cenu “Best buy” časopisu Green Parent Magazine v kategórii Natural Beauty Award.
Viac

Beyond Organic

Produkt už nie je v ponuke

Certifikát Natrue

(2)

Náhradný produkt

Sea wave dezodorant 100 ml

Na sklade
8,80 €

Prírodný, jemný k pokožke a efektívny deodorant s unisex vôňou. Obsahuje aloe vera, hamamel a prírodné kryštály, ktoré pokožku ochraňujú. Neobsahuje parabény, alumínium chlorohydrát, aluminium zirconium, SLS/SLES, Propylene Glycol, silikóny. Dermatologicky testovaný. Neupcháva póry, nezanecháva lepkavú pokožku ani biele fľaky na odeve. Má ľahkú, osviežujúcu uhorkovú vôňu, ktorú dodáva tomuto deodorantu uhorkový výťažok.

Prírodný osviežujúci deodorant zn. Beyond Organic obsahuje prírodné minerálne soli, ktoré vytvárajú prirodzenú bariéru. Táto bariéra zabraňuje vzniku baktérií, ktoré spôsobujú zápach. Deodorant účinkuje 12-24 hodín, neobsahuje umelé farbivá alebo pridané chemické látky a môže sa používať na citlivú oblasť podpazušia. Na trhu nájdete mnoho kryštálových deodorantov ale tento sa líši svojou efektívnosťou. Vďaka pridaným rastlinným zložkám, ktoré sa vzájomne dopĺňajú je tento deodorant účinný.

Niektorí ľuďia si zamieňajú Alum - kamenec (súčasť tohto produktu) s Aluminium Chlorohydrate alebo Aluminium Zirconium. Rozdiel medzi použitím Aluminium chlorhydrate a Alum v deodorantoch: v prípade, že produkt obsahuje aluminium ako je napr. aluminium chlorhydrate alebo aluminium zirconium, sa aluminium absorbuje do pokožky. Akonáhle prenikne do tela, časť molekuly aluminia ionizuje a vytvára voľný radikál aluminium (Al+++). Tento voľný radikál preniká bunkovými membránami a vytvára zátku, ktorá keď sa rozpustí je absorbovaná obličkami, pečeňou, mozgom, chrupavkami a kostnou dreňou. Koncentrovanie alumínia v tele je zdrojom obáv lekárskej komunity. Momentálne prebiehajú výskumy na pacientoch s alzheimerovou chorobou a s rakovinou prsníka.

Molekuly potassium alum (kamenec) majú negatívny ionický náboj a to spôsobuje, že nie sú schopné preniknúť cez bunkové steny. Pokožka ich neabsorbuje. Z tohto dôvodu sa Alum považuje za bezpečný a nespôsobuje hromadanie Alumínia v našom tele. Takže Alum a Aluminium sú dve rozdielne látky s rozdielnými chemickými vlastnosťami.

Prírodný osviežujúci deodorant Beyond Organic

Ako vám použitie Prírodného osviežujúceho deodorantu pomôže?

Tento deodorant sa od bežných deodorantov, ktoré obsahujú parfémy, líši v tom, že neobsahuje parfém alebo syntetické chemikálie, aby bol účinný. Ideálny pre ľudí, ktorých pokožka citlivo reaguje na rôzne produkty na podpazušie.

Čo Prírodný osviežujúci deodorant nahradzuje?

Bežné deodoranty i antipespiranty. Nezabraňuje poteniu avšak zabraňuje vzniku zápachu z podpazušia.

Pre koho je tento výrobok určený?

Pre všetkých, ktorí hľadajú účinný prírodný deodorant vrátane tých, ktorí majú veľmi citlivú pokožku

Aktívne látky:

Alum (kamenec) - prírodný kryštál je neopracovaný a neobsahuje syntetické ammónium (vedľajší produkt chemického priemyslu). Tieto syntetické kryštálové deodoranty obsahujú zložky, ktoré môžu spôsobovať alergické reakcie, ktoré však kamenec, ktorý bol prirodzene vytvorený na zemskom povrchu, nespôsobuje.

Aloe vera - upokojuje a lieči rôzne kožné problémy od niektorých druhov poranení, cez modriny až po ekzém. Zároveň má Aloe vera hydratačné účinky.

Hammamel - silný anti-oxidant a prírodný prostriedok na liečbu psoriázy a ekzémov, na ošetrenie pokožky po holení, na nechty vrastené do pokožky, ako prostriedok zabraňujúci poteniu na tvári, na pokožku s otlakmi a ošetrenie hemoroidov.

Spôsob použitia:

aplikujte na umytú pokožku podpazušia.

Balenie:

roll-on z recyklované plastu s plastovým vrchnákom.

Krajina pôvodu:

Veľká Británia

Zloženie:

Aloe barbadensis leaf juice (šťava z Aloe vera), Hamamelis virginiana flower water (hamamelová kvetinová voda), Potassium alum (kamenec), Glycerin (glycerín), Cucumis sativus fruit extract (uhorková šťava), Carrageenan (riasy), Amorphophallus konjac root powder ((Diablov jazyk), Salicylic acid (kyselina salicylová), Sorbic acid (kyselina sorbová), Benzyl alcohol

28. 02. 2017, 20:28

(2)

účinok výborný, asi zatiaľ najlepší zo všetkých - veľmi mi vyhovovalo, že na rozdiel od iných nie je mastný a neostávajú po ňom fleky v podpazuší

vôňa nič moc, ale účinná
- o hviezdičku menej kvôli katastrofálnej guličke, ktorá nechcela fungovať a točiť sa, nereagovala ani po namočení vodou

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

24. 11. 2017, 13:02

(2)

prijemna vona

gulicka sa po par dnoch nepouzivania prilepila a treba ju "rozchodit", aby sa zase gulala

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Prírodný osviežujúci deodorant od Beyond Organic [Recenzia]

Prírodný osviežujúci deodorant Beyond Organic recenzia 08. 06. 2017 Publikované: 08. 06. 2017

Opäť sa hlásim s produktom od môjho obľúbeného výrobcu „Beyond Organic“ (viac si o nich prečítate po kliknutí „SEM“). Dnes prikladám lupu k ich ocenenému „Prírodnému osviežujúcemu deodorantu“ (cena: „Best Buy“ časopisu „Green Parent Magazine“ v kategórii „Natural Beauty Award“).

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o našich výrobkoch vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay