13 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Prírodný upokojujúci a chladiaci gél vhodný na pokožku tela i tváre, ktorý obsahuje kombináciu aloe vera, harmančeka a nechtíka. Všetky tieto zložky upokojujú podráždenú pokožku.

Viac

Beyond Organic

Nie je na sklade

Certifikát Natrue

Prírodný upokojujúci gél značky Beyond Organic pomáha schladiť a upokojiť pokožku spálenú slnkom i poranenú pokožku, pokožku po bodnutí alebo uštipnutí hmyzom, zapálenú a podráždenú pokožku. Gél je ideálny i na ošetrenie pokožky po depilácii. Odporúčame do každej domácnosti či kozmetickej výbavy.

Ako vám použitie Prírodného upokojujúceho gélu pomôže?

Regeneruje a chladí pokožku spálenú slnkom, poranenú pokožku, pokožku po uštipnutí alebo bodnutí hmyzom, zapálenú a podráždenú pokožku.

Čo Prírodný upokojujúci gél nahradzuje?

Nahradí rôzne produkty na regeneráciu a schladenie pokožky.

Pre koho je tento výrobok určený?

Pre všetkých, ktorí chcú mať účinný prípravok na poranenie alebo podraždenie pokožky.

Aktívne látky:

Aloe vera - upokojuje a ochraňuje pokožku (obsahuje viac ako 130 rôznych zložiek). Tieto aktívne zložky upokojujú a liečia rôzne kožné problémy od niektorých druhov poranení, cez modriny až po ekzém. Zároveň má Aloe vera hydratačné účinky a pôsobí proti vzniku vrások. Predbežné výsledky vedeckých výzkumov naznačujú, že Aloe vera gél zlepšuje symptóny genitálneho herpesu a niektorých kožných chorôb ako je napríklad psoriáza. V jednej štúdii sa uvádza, že Aloe vera gél mal protizápalové účinky rovnajúce účinkom krému s 1% hydrokortizónu alebo placebo gélu.

Nechtík - pôsobí protizápalovo, antisepticky, a protivírusovo. Podporuje účinky Aloe vera. Na pokožku sa aplikuje na urýchlenie hojenia rôznych popálenín, modrín alebo rán pričom zároveň pôsobí proti vzniku menších infekcií. Nechtíkový krém sa používa i na liečbu hemoroidov. Profesionálni homeopati odporúčajú používať krémy s nechtíkom na podporu liečby popálenín 1. stupňa a pokožku spálenú od slnka. Nechtík je zároveň i účinný prostriedok na podráždenú pokožku detského zadočka.

Harmanček - upokojuje a lieči. Pomáha urýchliť proces hojenia a regenerácie pokožky. Vhodný i na ekzém. Pôsobí antibakteriálne, protizápalovo a antisepticky.

Spôsob použitia:

podľa potreby aplikujte na postihnuté miesto.

Balenie:

v plastovej fľaši s rozprašovačom.

Krajina pôvodu:

Veľká Británia

Zloženie:

Aloe barbadensis leaf juice (šťava z Aloe vera), Alcohol (alkohol), Aqua (voda), Glycerin (glycerín), Cucumis sativus fruit extract (uhorková šťava), Chamomilla recutita flower extract (Harmanček), Calendula officinalis flower extract (Nechtík), Tocopherol (vitamín E), Carrageenan (riasy), Amorphophallus konjac root powder (Diablov jazyk), Salicylic acid (kyselina salicylová), Sorbic acid (kyselina sorbová), Benzyl alcohol

Poradíme vám

Poradíme vám

o našich výrobkoch vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay