14 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Luxusný a bohatý prírodný olej s unisex vôňou určený na masáž a do kúpeľa. Ideálna rastlinná alternatíva voči olejom, ktoré obsahujú syntetické zvláčňujúce látky. Relaxačný kúpeľový a masážny olej má silné hydratačné účinky a je ideálny pre suchú a citlivú pokožku.
Viac

K objednávke v hodnote 60€ a viac vám pribalíme darček zadarmo

Beyond Organic

Na sklade

(1)

V zložení tohto oleja nájdete mandľový i slnečnicový olej ako i olej zo semien šafranu divého, ktoré spolu pomáhajú pleť vyživiť a hydratovať. Táto úžasná kombinácia olejov má lubrikačné účinky, ktoré podnecujú pleť aby uchovávala vodu a hydratovala sa.

Relaxačný kúpeľový a masážny olej obsahuje najmä kyselinu linolovú, omega-6 kyselinu, plnú esenciálnych vitamínov. Predchádza vzniku suchých a drsných miest na pokožke a odstraňuje z nej špinu. Jeho účinky dodávajú pokožke zdravý lesk, zlepšujú jej elasticitu a znižujú vznik vrások.

Ako vám použitie Relaxačného kúpeľového a masážneho oleja zn. Beyond Organic pomôže?

Relaxačný kúpeľový a masážny olej má tieto účinky, ktoré pomôžu vašej pokožke a pôsobia i na vnútorné zdravotné problémy:

  • protizápalové – znižuje zápal na povrchu pokožky
  • antioxidačné – má strednú antioxidačnú schopnosť
  • podporuje imunitu – pri vonkajšej aplikácii podporuje imunitu a zabezpečuje silnú ochranu proti rôznych ochoreniam
  • proti hepatotoxické – mandľový olej je známy ako pomocník pri odstraňovaní toxínov z pečene. Taktiež i ricínový olej je známy takýmito účinkami
  • zvláčňujúce – úžasné hydratačné účinky, znižuje výskyt nadmerne suchej pokožky
  • antisklerotické – používa sa na liečbu cievných problémov napr. popraskané žilky a kŕčové žily
  • uvoľňujúce svaly – upokojuje namáhané a bolestivé svaly
  • podporujúce hojenie jaziev – pomáha rýchlejšie hojiť rany

Čo Relaxačný kúpeľový a masážny olej nahradzuje?

Okrem toho, že plne nahradí váš bežný kúpeľový alebo masážny olej, získate i kľúčový produkt pri liečbe ekzému, psoriázy a akné.

Pre koho je tento výrobok určený?

Relaxačný kúpeľový a masážny olej zn. Beyond Organic je veľmi dobrý pre ľudí trpiacich na akné najmä v prípade, že tradičné liečebné prostriedky zlyhali. Má veľmi vysoký obsah antioxidantov, najmä vitamínov A, C a E, ktoré pomáhajú chrániť vašu pokožku voči voľných radikálom, ktoré spôsobujú vrásky a predčasné starnutie pokožky.

Aktívne látky:

Šafrán divý - obsahuje kyselinu linolovú (80%). Znižuje cholesterol, pôsobí proti tvorbe krvných zrazením a arterosklerózy, podporuje činnosť pečene, žlčníka a pankreasu, prospieva vlasom a nechtom.

Mandľový olej - upokojuje podráždenú ale aj detskú pokožku, vhodný na všetky typy pokožky, pomáha pri akné a ekzémoch, upokojuje pleť spálenú od slnka, obsahuje vitamíny A, E, F a minerálne látky hlavné draslík, vápnik a horčík, UV faktor 3 až 4, najpoužívanejší pri aromaterapeutickej masáži.

Slnečnicový olej - vitamín E, ktorý sa nachádza v slnečnicovom oleji, pôsobí i ako zvláčňovač pokožky. Obsahuje výživné látky ako sú kyselina palmitová, stearová, lecitín, tokoferoly, karotenoidy, proteíny, meď, železo, zinok, vápnik a omega-6 mastné kyseliny. Kyselina listová, ktorá sa taktiež nachádza v slnečnicovom oleji, pomáha telu vytvárať nové kožné bunky.

Rozmarín - má analgetické, antiseptické, regulačné, antispasmodické a adstrigetné účinky a podporuje cirkuláciu, stimuluje mozgovú činnosť, výborne funguje proti bolestiam hlavy, duševnej únave, celulitíde, lupinám, vypadávaniu vlasov a zlej pamäti. Pri použití po masáži alebo aromatikej kúpeli tiež uľaví od nachladnutia, bolestí a unaveným alebo preťaženým svalom. Ak sa pridá do masážneho oleja pomáha od reumatických a artritídnych ťažkostiach.

Spôsob použitia:

vmasírujte do ktorejkoľvek časti tela alebo tváre alebo pridajte zopár dávok z pumpičky do kúpeľa.

Balenie:

balený v plastovom obale s rozprašovačom. Obal bol vyrobený z recyklovaného plastu a je ďalej recyklovateľný.

Krajina pôvodu:

Veľká Británia

Zloženie:

Carthamus tinctorius seed oil, Helianthus annuus seed oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Tocopherol, Aróma z éterických olejov (obsahuje: Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool)

Poradíme vám

Poradíme vám

o našich výrobkoch vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Darček zadarmo

Darček zadarmo

k objednávke v hodnote 60€ a viac vám pribalíme darček zadarmo.

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 40€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Tatra pay Visa electron Visa Meastro card Maestro card Discover Dinners club