14 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Praktické balenie tuhého šampóna, kondicionéru, sprchového gélu a čističa na pleť, ktoré vás ohúri svojou praktickosťou, účinkom a ekologickým balením. Vyskúšajte a berte na dovolenku či služobnú cestu!
Viac

Officina Naturae

Nie je na sklade

Sada Energy Kit zn. Officina Naturae vám umožní vyskúšať si štyri tuhé produkty z rady CO.SO., ktorá obsahuje koncentrované produkty v zero-waste balení. I keď sú produkty v tejto sade v menšej gramáži, úplne nahradia jedno 150 ml balenie z každého produktu.

V sade nájdete nasledujúce produkty:

Revitalizing Sada Energy Kit je ideálna keď so sebou nechcete ťahať plno kozmetických produktov, ale uprednostníte praktické malé balenie. Taktiež je vhodná ak si chcete vyskúšať tuhé produkty alebo ako vhodný praktický darček.

Ako vám použitie Sady Energy Kit pomôže?

Všetky produkty obsahujú jemné čistiace zložky, ktoré vašu pokožku jemne čistia ale nadmieru nevysušia. V produktoch nájdete výťažky z černice, jablka, čierneho čaju, vŕbovej kôry, gaštanu a brezy, ktoré dodajú vašej pokožke čo potrebuje.

Čo Sada Energy Kit nahradzuje?

Neoceniteľna najmä ak sa chystáte na cesty a chcete ušetriť miesto v batožine. Nahradí jedno balenie šampónu, sprchového gélu, kondicionéra a produktu na čistenie pleti. Už žiadne plastové nádobky, stačí vám mala krabička so všetkými produktami.

Pre koho je tento výrobok určený?

Pre všetkých praktických ľudí, ktorí nechcú vyhadzovať peniaze za pekné balenia ale uprednostňujú účinok, ekologickosť a praktickosť.

Spôsob použitia:

Nájdete pri každom produkte.

Balenie:

Sada je balená krabičke z recyklovaného papiera, ktorú odporúčame po použití produktov vhodiť do príslušnej nádoby na recykláciu.

Krajina pôvodu:

Taliansko

Zloženie:

Uvedené pri každom produkte.

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay