12 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Set olejov Vianoce prinesie do Vašich domov tú najkrajšiu vianočnú atmosféru. Výnimočné vône vás vianočne naladia a rozvoňajú váš domov známymi tónmi škorice, klinčeka, borovice a pomaranča.
Viac

Produkt už nie je v ponuke

Certifikát The International Fragrance Association (IFRA)

Náhradný produkt

Set olejov Vianoce navodí tú správnu vianočnú náladu, j keď vás čaká upratovanie, nakupovanie alebo pečenie. Zhlboka sa nadýchnite, vyberte si svoj éterický olej a nechajte sa unášať na voňavých tónoch. Stres a zhon nechajte za dverami a tešte sa na najkrajšie sviatky v roku.

Ako vám použitie Setu olejov Vianoce pomôže?

Set olejov Vianoce prevonia váš domov vianočnými vôňami a upokojí vás od stresu a chaosu bežných dní. Oddýchnete si a zbavíte sa stresu, smútku alebo depresie.

Čo Set olejov Vianoce nahradzuje?

Set olejov ľahko nahradí vianočne ladené osviežovače vzduchu alebo bytové spreje, ktoré môžu obsahovať zbytočnú chémiu.

Pre koho je tento výrobok určený?

Pre každého, kto miluje vôňu Vianoc a chce si ju naplno vychutnať v kruhu svojej rodiny.

Aktívne látky:

Škorica - výrazná optimistická vôňa, ktorá čistí vzduch a prehrieva. Pomáha pri chrípke a nachladnutí, posilňuje imunitu. Ženy ho môžu vyskúšať pri bolestivej menštruácii alebo celulitíde. Bojuje proti depresii a vyčerpanosti. Je to jedna z najobľúbenejších vianočných vôní.

Klinček - má antibakteriálne, protivírusové, protiplesňové, účinky. Pomáha aj pri zápaloch a parazitoch. Vhodný je pri bolesti zubov a aftách. Stimuluje nervovú sústavu.

Borovica - pomáha pri problémoch s dýchacou sústavou - pri bronchitíde, zápale pľúc alebo fajčiarskom kašli. Ak ste vyčerpaní a trápi vás nervové napätie, úzkosť alebo horšie sa sústreďujete, skúste práve tento olej.

Pomaranč - odstraňuje nevoľnosť a nafukovanie. V zime bojuje s chrípkou, horúčkou i bolesťami hlavy. Je to optimistická vôňa, ktorá vás zbaví stresu, nespavosti a zlej nálady.

Spôsob použitia:

vyberte si svoju obľúbenú aromalampu, odparovač alebo difuzér, pridajte niektorý vianočný esenciálny olej a vychutnávajte si nefalšovanú vôňu Vianoc. Uchovávajte ich mimo dosahu detí. Nepoužívajte éterické oleje neriedené na pokožku. V koncentrovanom stave dráždia oči, dýchacie cesty a pokožku.

Balenie:

Oleje sú balené v tmavých fľaštičkách.

Krajina pôvodu:

EO Škorica - Srí Lanka, EO Klinček - Madagaskar, EO Borovica - Sibír, EO Pomaranč - Brazília

Zloženie:

Éterický olej Škorica, Klinček, Borovica, Pomaranč

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay