13 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Prírodný stylingový krém s bio sapotovým olejom pre úpravu vašich vlasov, bez zbytočného zaťahožovania. Pre skrotenie vašich vlasov v každej situácii.

Viac

NaturaEqua

Na sklade

Vegan OKAiabCruelty free

Ten pravý produkt pre vytvorenie vášho ideálneho účesu a to bez zaťažovania vlasov. Krém obsahuje vzácne rastlinné zložky ako je napríklad extrakt z červenej repy a hnedých rias, rastlinné silikóny, bio sapotový olej, aloe vera, bazalku a šafrán. V jednom kroku sa postaráte o vzhľad vašich vlasov i o ich zdravý vzhľad.

Ako vám použitie Stylingového krém s bio sapotovým olejom pomôže?

Tak ako každý stylingový krém pomôže upraviť vlasy do požadovaného účesu, avšak má i bonus. A tým je starostlivosť o vaše vlasy, použitie jemných zložiek, ktoré vlasy nezaťažia ale naopak, podporia zdravie vašich vlasov. Už žiadne kompromisy, teraz môžete mať vlasy upravené a pritom zdravé.

Čo Stylingový krém s bio sapotovým nahradzuje?

Je veľmi ťažké nájsť prírodný a vegánsky stylingový krém, ktorý i funguje a dokáže vlasy upraviť. Zároveň nahradí i bežné stylingové krémy, ktoré vlasom niekedy vôbec nepomáhajú.

Pre koho je tento výrobok určený?

Tento stylingový krém je ideálny pre všetky z nás, ktoré si denne stylujeme vlasy.

Aktívne látky:

Sapotový olej – klinické testy dokazujú, že sapotový olej je efektívny pri predchádzaní vypadávania vlasov, pomáha podporiť rasť vlasov a je ideálny na rôzne dermatitídy.

Spôsob použitia:

na vlhké vlasy naneste malé množstvo krému potom rukami alebo hrebeňom upravte do požadovaného tvaru.

Balenie:

Balenie z bioplastov, rastlinných plastov získaných z odpadu z cukrovej trstiny, ktoré sa majú recyklovať v samostatnom zbere plastov. Recyklujte vhodením do zbernej nádoby na plast.

Krajina pôvodu:

Taliansko

Zloženie:

Aqua (Water), Betaine, Cetearyl alcohol, Glycerin, Diheptyl succinate, Behenamydopropyl Dimethylamine, Glyceryl Stearate Citrate, Pouteria Sapota Oil*, Cystoseira Compressa Extract, Zea Mays Starch, Aloe Arborescens Leaf Extract*, Ocimum Basilicum Leaf Extract*, Crocus Sativus Extract*, hydrolyzed Rice Protein, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Carragenin, Xanthan Gum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Gluconolactone, Calcium Gluconate.

*KmVero - zložky vyrobené z lokálnych talianských surovín čím sa eliminuje zbytočná preprava surovín a podporuje miestny rozvoj

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay