Zľavňovač prepravy

9 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Prírodný sprchový gél Tonic zn. Officina Naturae je ideálny na sprchovanie i do kúpeľa. Viac

Officina Naturae

Produkt už nie je v ponuke

Certifikát Vegan OKCertifikát BIO SostenibileCertifikát ICEACertifikát Eco Bio Control

(3)

Náhradný produkt

Obsahuje zelený čaj v bio kvalite a vďaka svojej sviežej vôni s morskými tónmi, pomáha nastoliť optimizmus a duševnú pohodu. Ďalšou zaujímavou zložkou je výťažok z hrozna. Vďaka svojmu zloženiu je vhodný i pre citlivú pokožku.

Neobsahuje sulfáty a bol testovaný na obsah niklu. Sprchový gél Tonic zn. Officina Naturae je z rady Innovattivi, ktorá je určená na revitalizáciu. Bohatá emulzia určená na každodenné použitie pôsobí hĺbkovo, vyživuje, hydratuje a prináša pôžitok. Táto rada obsahuje inovatívne prebiotiká, ktoré navodzujú rovnováhu dokonca i pre tú najproblematickejšiu pokožku ako i fyto komplexy, vzácne rastlinné extrakty aby sa vytvorili efektívne produkty s vysokou účinnosťou.

Ako vám použitie tohto produktu pomôže?

Osvieži myseľ i telo a jeho príjemná vôňa vám navodí pocit pohody a optimizmu. Určite ho ocenia najmä ľudia s citlivou pokožkou.

Sprchové gély Officina Naturae

Čo Tonic, sprchový gél nahradzuje?

Bežné mydlá a gély, ktoré svojim zložením môžu nepriaznivo pôsobiť na pokožku. Výhodou tohto sprchového gélu je to, že je to koncentrát. Takže na sprchovanie potrebujete len pár kvapiek.

Pre koho je tento výrobok určený?

Sprchový gél Tonic je vhodný pre všetky typy pokožky, nemusia sa ho báť ani ľudia s citlivou pokožkou.

Aktívne látky:

Zelený čaj – má protizápalové účinky na pokožku, znižuje jej podráždenie, začervenanie a svŕbenie pokožky. Čistí zanesené póry a pomáha pri upokojení akné. Pomáha spevňovať pokožku.

Hrozno – obsahuje vysokú hladinu antioxidantov, ktoré chránia pokožku pred poškodením z pôsobenia toxínov a znečisteného životného prostredia.

Spôsob použitia:

Ide o koncentrát takže vám postačí pár kvapiek nakvapkať na špongiu alebo sprchovaciu hubku alebo dve lyžice do kúpeľa. Jemne vmasírujte do pokožky a umyte vodou.

Balenie:

recyklovateľný plastový obal

Krajina pôvodu:

Taliansko

Zloženie:

Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl 2-Sulfolaurate, Glycerin, Vitis Vinifera Leaf Extract*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Parfum, Disodium 2-Sulfolaurate, Glyceryl Caprylate/Caprate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Lactic Acid, Linalool. * z ekologického poľnohospodárstva

19. 10. 2020, 20:13

(3)

Normálny sprchový gél.

Žiadne

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

21. 02. 2020, 09:13

(3)

Jemná svieža vôňa.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay