Peelingy na tvár - Typ pokožky - Mladá pokožka

Už ste objavili silu pleťového peelingu? S vašou pokožkou dokáže zázraky. Odstráni z nej odumreté kožné bunky a nečistoty, pokožku zjemní a viditeľne omladí. Taktiež ju pripraví na ďalšie kozmetické procedúry, napríklad na absorpciu výživných látok z masiek, či rastlinných olejov. Musíte však vedieť, aký píling na tvár si vybrať. Je potrebné, aby pleť vyčistil jemne a s ohľadom na jej špecifické potreby. Preto si vyberajte peeling na tvár podľa typu vašej pokožky

Skvelou voľbou je prírodný pleťový peeling. Čistiace schopnosti prírodných peelingov sú silné, no zároveň sú tieto pílingy jemné k pokožke. Vďaka tomu sú vhodné pre všetky typy pleti. Takže aký je najlepší peeling na tvár? Jednoznačne taký, ktorý obsahuje prírodné alebo bio zložky. Vašu pokožku vyčistí do hĺbky, nepodráždi ju, ale naopak viditeľne omladí a vyživí. Vyberte si z našej ponuky prírodných peelingov a presvedčte sa! 


Peelingový expres pre hladkú pokožku

Peelingový expres pre hladkú pokožku

Hladká a hebká pokožka je príjemná na dotyk, vyzerá mladšie, krajšie a zdravšie. Aby taká bola, je dôležitá pravidelná exfoliácia, čiže odstraňovanie odumretých buniek a následná hydratácia. V lete je pokožka celého tela viac na očiach ako v zime, no treba sa o ňu starať po celý rok :)